Zatrzymaj się na dłuższy MOMENT

Szlachtapp

Partnerzy

O inspiracji

Po wejściu do jednego z Momentów zobaczysz las. A wokół cisza. Tutaj czas płynie wolniej a każdy moment jest dokładnie tym czego szukasz.Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł prowadzić Home Office i wypoczywać jednocześnie? Nie czerpiesz radości z krótkich wyjazdów a masz możliwość dłuższego urlopu? Domki Momenty to idealne miejsce na pobyt długoterminowy. Tutaj w bardzo wysokim standardzie wypoczniesz i popracujesz tak jak chcesz. Na twoich warunkach.

Domki Momenty wyposażono tak, aby niczego nie zabrakło. Dla pracusiów jest biurko i wygodny fotel, a także wi-fi. Dla leniuchów taras i strefa SPA. Plaża, las i liczne atrakcje w okolicy sprawią, że nie będziesz mieć czasu na nudę. Zadbaj o siebie i pozwól sobie na moment na odpoczynek.

Specjalnie dla Ciebie Domki Momenty oferują 3 różne pakiety:

  • Moment na relaks- pobyt 2- tygodniowy,
  • Moment na odpoczynek- pobyt 4- tygodniowy,
  • Poczuj się jak w domu- pobyt 6-tygodniowy.

Do Domków Momentów przyjechać możesz o każdej porze roku i nigdy nie zabraknie Ci atrakcji. Domki są świetnie wyposażone, zbudowane z wysokiej jakości materiałów. O Twoje ciepło zimą zadba kominek i kocyk, o przyjemny chłodek latem- klimatyzacja. Wnętrza są bardzo przestronne, jeśli przyjedziesz w ramach jednego z pakietów, domek zostanie spersonalizowany dla Ciebie, zgodnie z Twoimi sugestiami. Na terenie obiektu zrelaksujesz się także w specjalnej strefie SPA. Zregenerujesz się podczas saunowych seansów i zadbasz o oddech w tężni solankowej.

Dowiedz się więcej o Domkach Momentach. Zajrzyj także na ich profil na Facebook i Instagram.

Lokalizacja: Słajszewo, Polska

Tekst: nowoczesna STODOŁA