Skandynawski klimat w samym sercu Pobierowa

Domki No.155

Partnerzy

O inspiracji

No.155 to domki w stylu skandynawskim, znajdujące się w Pobierowie, zaledwie kilkadziesiąt metrów od plaży. Właściciele obiektu od zawsze marzyli o tym, aby spędzać więcej czasu nad morzem, a także stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym odetchną od zgiełku miasta, a przy tym będą mogli dzielić się nim z innymi.

Skąd wziął się pomysł na wybudowanie domków w samym sercu Pobierowa? Zapytaliśmy Macieja i Olę, właścicieli tego urokliwego obiektu.

Kiedy urodziły się nasze dzieci, obydwoje intensywnie pracowaliśmy. Maciej prowadził własne wydawnictwo, a ja pracowałam w korporacji. Marzyliśmy o spokojniejszym stylu życia, w naturze. Marzyliśmy również o kameralnym pensjonacie. Pobierowo odwiedzaliśmy już wcześniej, w ramach pobytów wakacyjnych. Urzeka nas tam fakt, że miejscowość osadzona jest w lesie, sosny i świerki przeplatają całe miasteczko. Plaża rozciąga się na wiele kilometrów, można nią wędrować do sąsiednich miejscowości i dalej.

Kiedy na spacerze zobaczyliśmy działkę na sprzedaż, tuż przy wyjściu na plażę, decyzja zapadła natychmiast. Atutami były też cicha lokalizacja, las dookoła. No.155 wymyśliliśmy sami, Maciej asystował w tworzeniu projektu architektonicznego. Wnętrza projektowaliśmy takie, w jakich sami chcielibyśmy spędzać wakacje. Od 8 lat spędzamy w Pobierowie całe lato, prowadząc nasz obiekt. Uwielbiamy rozmowy z naszymi gośćmi, cieszymy się ich zadowoleniem z pobytu. Sami korzystamy z atrakcji wybrzeża, również jesteśmy na wakacjach, a nie w pracy. Nasi goście doceniają ciszę, spokój i śpiew ptaków o poranku. Wielu z nich powraca do nas od lat oraz poleca No.155 znajomym i rodzinie.

Jeśli nie macie jeszcze planów na wakacje, zapraszamy do Pobierowa. Spędzicie tu wyjątkowy czas oraz wypoczniecie jak nigdy. Czeka na Was morze, plaża i cudowne chwile relaksu w naszych klimatycznych domkach.

Więcej o No.155 dowiecie się z zakładki na naszej stronie. Zachęcamy do śledzenia codzienności obiektu w ich mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie.