Domki w naturze pod śniegową pierzynką

Partnerzy

O inspiracji

Kiedy wszystko wokół zapada w zimowy sen, uroku nadmorskich miejscowości nie pokona nawet siarczysty mróz. Za pobytem nad morzem zimową porą stoi szereg argumentów, które pozwolą Ci oczami wyobraźni przenieść się do wyjątkowego miejsca, jakim są Domki w Naturze.

Spaceruj i chłoń — jod i niezwykłe, morskie krajobrazy

Urok polskiego morza poza sezonem to dla wielu widok niecodzienny, wręcz trudny do wyobrażenia — zamarznięta tafla morza, brak tłumów i nadmorskiego gwaru turystów. Brak wodnych uciech i dziecięcych pisków; tylko bezkresna cisza i Natura, która na krótko zapadła w zimowy sen. Urlop poza sezonem to także możliwość odwiedzenia ulubionych nadmorskich miejscowości, takich jak Sopot czy Gdańsk i towarzyszących im atrakcji bez konieczności stania w uciążliwych korkach.

Białe jak śnieg Lubiatowskie Wydmy

Nie sposób nie wspomnieć o fascynującym, przyciągającym turystów zjawisku, jakim są Wydmy Lubiatowskie. Spacer pobliską plażą i leśnymi ścieżkami, nawet w towarzystwie ujemnej temperatury oczarowuje malowniczymi pejzażami. Wydmy, zwłaszcza zimową porą to także nie lada gratka dla biegaczy, nawet średniozaawansowanych oraz doskonała okazja, aby zahartować swoje zdrowie. A skoro już o tym mowa, co powiecie na małe morsowanie?

Przytulne domki

Pobyt w Domkach w Naturze zimą może okazać się dla Ciebie i bliskich wyjątkową odskocznią w skali roku. Zimowy urlop to nie tylko przepiękne, mroźne poranki i oszronione patio. Nie tylko leniwe popołudnia przy kominku — ciepło, witające Cię od progu po powrocie ze spaceru plażą. To także przestrzeń — dla Ciebie, Twoich Gości i bliskich, a także niezastąpiona niczym cisza, spokój i widoczne gołym okiem naprawdę zachwycające, bezkresne i puste plaże. Wiesz już, kiedy odwiedzisz tę urokliwą miejscowość? A Morze w Sylwestra?

Dowiedz się więcej o Domkach w naturze i obserwuj ich Facebook i Instagram.

Lokalizacja: Lubiatowo, Polska