dwelle

Partnerzy

O inspiracji

To seria staranne zaprojektowanych budynków, które są niezwykle trwałe, szybkie w budowie i mają ogromne możliwości adaptacji.Wyróżniane nagrodami „dwelle.ing” są w stanie zachować tzw. zerowy status emisyjny (zero carbon status) i sprostać normom domów pasywnych oraz brytyjskim normom „Lifetime Homes Standards”.
Koncept projektowy tych budynków odpowiada na wszelkie wymagania ich potencjalnych
mieszkańców, niezależnie od tego, jak bardzo mogą się one między sobą różnić. Poszczególne domy mogą być odpowiednio zróżnicowane już na samym początku, ale można jest też dopasowywać do indywidualnego gustu i preferencji wraz z upływem czasu. Prostota tego systemu umożliwia różne konfiguracje wewnętrzne, jak również powiększanie domu w przyszłości, poprzez zwiększenie jego długości lub dołożenie drugiego poziomu.

Klienci są bardzo zróżnicowani, a wśród nich są kupcy indywidualni, deweloperzy, firmy budujące campingi, lokalne władze, spółdzielnie mieszkaniowe, sprzedawcy detaliczni i inne firmy, które szukają lokalu o wysokiej jakości i niskich kosztach energetycznych.

Budynek „dwelle” może stać się małym domkiem z jedną sypialnią, domem dla całej rodziny, domkiem letniskowym, klasą szkolną, salą do ćwiczeń, a nawet kościołem!

Tekst: nowoczesna STODOŁA