Folia SONTE jako produkt Retro-fit: rewolucyjne możliwości dla Twojego projektu

SONTE

Kategorie: Wnętrza Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Wyobraź sobie inwestycję, w której potrzebujesz zainstalować folie na gotowym przeszkleniu. Personalizacja to kluczowy czynnik w planowaniu projektu. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, oferując Retro-fit – możliwość zastosowania folii na dowolnej przezroczystej powierzchni, na każdym etapie inwestycji. Dzięki tej nowoczesnej technologii, mamy szansę wprowadzić przełom w Twoim projekcie, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz budowę, czy też masz już gotowe przeszklenia.

Folia może być zainstalowana na już istniejących przeszkleniach, bez konieczności ich wymiany. Oznacza to, że nie musisz przerywać prac ani zatrzymywać budowy, aby móc cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje SONTE. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze a Twoje wnętrza nabiorą nowoczesnego i stylowego charakteru.

Łatwa kontrola poziomu przezroczystości przeszkleń

Możesz regulować stopień przezroczystości folii, dostosowując go do potrzeb i preferencji. Chcesz, aby okno było całkowicie przezroczyste? Nie ma problemu! A może wolisz zachować prywatność i zaciemnić pomieszczenie? Nic prostszego! – wystarczy dosłownie “jeden klik” dedykowanego pilota. Możesz również, przy pomocy dimmera, czyli ściemniacza płynnie zmieniać przezierność dostosowując ją do okoliczności i sytuacji. Jeśli Twój dom działa w systemie Smart Home, bez problemu możesz zintegrować sterowanie folią – Smart Home i Smart Film to idealne połączenie.

Ale to jeszcze nie wszystko! Folia SONTE może zostać użyta jako ekran do projekcji tylnej. Właśnie za sprawą możliwości które daje Retro-fit możesz zmienić zwykłe okno w wysokiej jakości ekran do projekcji – bez potrzeby kucia ścian! Nasza ekipa montażowa zadba o wszystko, a Ty będziesz cieszył się filmami wyświetlanymi w wysokiej rozdzielczości jak w kinie.

Jak to wygląda w praktyce ?

Duże okno lub przesuwne drzwi na ogrodowy taras. Wystarczy tylko projektor i nagłośnienie aby siedząc wieczorową porą w ogrodzie cieszyć się filmem lub meczem w towarzystwie znajomych.
Brzmi dobrze? Uwierzcie na słowo że wygląda jeszcze lepiej. Prawdziwe kino domowe i prywatność  w jednym. Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, deweloperem czy właścicielem nieruchomości, oferujemy nieograniczone możliwości transformacji i personalizacji swoich inwestycji.

Masz pytania? Doskonale!
Chętnie odpowiemy na każde z nich, przedstawimy możliwości oraz zaproponujemy ofertę.

Bądź częścią REWOLUCJI!
Wybierz SONTE!

Zachęcamy do śledzenia codzienności SONTE na mediach społecznościowych – Instagramie, Facebooku oraz LinkedIn i YouTube.

Partner

SONTE

ul. Strażacka 81
43-382 Bielsko-Biała

+48 508 081 313
info@sonte.eu