Gwendolyn

Unique Homestays
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Gwendolyn, położona nad wydmami plaży Perranporth, jest uosobieniem wyluzowanego życia na wybrzeżu. Dzięki dyskretnemu stylowi ten luksusowy nadmorski domek jest rajem dla osób poszukujących ucieczki na północne wybrzeże Kornwalii. Spokojna okolica – łącząca widok na morze, wannę z hydromasażem i spokojne wnętrza – Gwendolyn to idealna nieruchomość dla tych, którzy szukają mniej zwyczajnego domu na plaży.

W typowym stylu domku krytego strzechą Gwendolyn doskonale łączy tradycyjny urok Północnej Kornwalii z życiem przy plaży. Dzięki ograniczonej i wyciszonej palecie najważniejsze są tutaj widoki; od widoków na ogród po bezkresne niebo nad plażą Perranporth. Dom na wynajem jest miejscem przyjaznym zarówno rodzinom, jak i psom, ale jeśli pragniesz romantycznego wypoczynku nad morzem, ten luksusowy nadmorski domek jest idealny dla par. Od leniwych letnich poranków po leniwe zimowe wieczory, Gwendolyn zainspiruje Cię do odpoczynku, relaksu i przyjęcia bardziej „kornwalijskiego” tempa życia.

Od śniadań we współczesnej wiejskiej kuchni, po rozkładany kominek i posiłki w ogrodzie, będziesz mieć pewność, że pobyt w Gwendolyn będzie klimatyczny. Belki stropowe w niektórych miejscach zachowano odsłonięte. W sypialniach delikatne kolory zapewniają spokojny sen. Drabina prowadzi na poddasze umiejscowione w okapie domu, idealne miejsce dla dzieci do odpoczynku, czytania i zabawy. Od ogrodu pełnego dzikiej przyrody po bulgoczącą wannę z hydromasażem otoczoną ścianami, zamknięte i prywatne otoczenie Gwendolyn jest prawdziwą gratką dla gości.

Lokalizacja: Perranporth, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA