Hill&Chill – piękno natury i kunszt nowoczesnej architektury

Hill & Chill

Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Hill&Chill to miejsce, gdzie spotyka się piękno natury z kunsztem nowoczesnej architektury. To 2 nowoczesne STODOŁY na wynajem, dom z antresolą oraz dom z pełnym piętrem.

STODOŁY Hill&Chill są położone w zacisznym miejscu, na uboczu Kudowy Zdroju, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych oraz bezpośrednio przy zielonym szlaku turystycznym. Tworząc Hill & Chill Właścicielom zależało, aby było to miejsce kameralne. Przede wszystkim pozwalające na odpoczynek w bliskości z naturą w komfortowych warunkach. To tutaj wyciszycie się kontemplując widoki okolicznych wzgórz, leśnych zwierząt o poranku, czy wsłuchując się w szum górskiego strumyka przepływającego przez działkę. Jest to również znakomita baza wypadowa dla osób, które pragną aktywnie spędzić czas. Polecamy trasy narciarskie w pobliskim Zieleńcu, rowerowe, zwłaszcza SingleTrack Kudowa Zdrój, czy górskie szlaki piesze w kierunku Błędnych Skał i Szczelińca Wielkiego.

Zapraszamy serdecznie do zakładki Hill&Chill na łamach nowoczesnej STODOŁY oraz do śledzenia codzienności obiektu na Instagramie oraz Facebooku.