Hygge Box Hop to luksusowo wyposażony dom kontenerowy

Kategorie: Domy modułowe
Partnerzy

O inspiracji

Hygge Box Hop to luksusowo wyposażony dom kontenerowy zlokalizowany w Rockbridge w stanie Ohio w USA. W tym luksusowym domu pojawia się czarujący efekt, a skandynawskie akcenty najlepiej odzwierciedlają wystrój wnętrz.

Składająca się z 7 kontenerów żeglugowych konstrukcja zapewnia przestronną przestrzeń dla 10-12 osób.

Czas przyjrzeć się szczegółom tego miejsca, w którym zatrzymasz się ze znajomymi i rodziną.

Kontener wysyłkowy ma wspaniałą dekorację zewnętrzną. Posiada strukturę, która przyciąga uwagę swoim stylowym i nowoczesnym wyglądem.

Bardzo ważne jest, aby system oświetleniowy był odpowiednio dobrany, aby stworzyć komfortową atmosferę w domkach kontenerowych.

W wielu pokojach zamontowano nowoczesne lampy przymocowane do sufitu. Dzięki temu systemowi oświetleniowemu zapewniono zarówno elegancki wygląd pomieszczeń, jak i odpowiednie oświetlenie pomieszczeń.

Dzięki preferowanym w każdym pomieszczeniu dużym oknom i przeszklonym drzwiom udało się zapewnić naturalne oświetlenie kontenerowego domu.

Projekt Hygge Box Hop zawiera specjalne elementy do dekoracji wnętrz i na zewnątrz.

  • Dom posiada 5 sypialni i 4 prywatne balkony. Oprócz dużej powierzchni balkonów wykorzystywane są tutaj miejsca do siedzenia.
  • Z sauną i jacuzzi dla 6 osób na tarasie można w komfortowy sposób zrelaksować się po męczącym dniu. Będziesz zadowolony z działania sauny i jacuzzi z jej designem i jakością.
    Możesz spędzić noce oglądając filmy na wygodnych fotelach z projektorem i telewizorem z dużym ekranem w domu. Jeśli chcesz, możesz dodać relaksującej atmosfery do otoczenia, grając na pianinie w rogu salonu. Skorzystaj z dużej kuchni i placów zabaw udostępnionych w domu wraz z rodziną.

Lokalizacja: Rockbridge, Ohio, USA
Tekst: nowoczesna STODOŁA