SUpark — innowacyjny i inteligentny garaż na miarę XXI wieku

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Włączane automatycznie światło, sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją? Inteligentne gniazdka sieciowe, które można włączać i wyłączać za pośrednictwem smartfonu? Dziś takie rozwiązania już nikogo nie dziwią. Systemy Smart Home od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Skoro z powodzeniem sprawdzają się w domach czy biurach, to dlaczego nie zastosować ich w systemach parkingowych? Przydomowy garaż podziemny SUpark podjął to wyzwanie i wprowadził powiew świeżości na rynku garażowania pojazdów.

Inteligentny garaż

Przydomowy garaż podziemny SUpark również wpisuje się w trend inteligentnych rozwiązań. Można nim zarządzać za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, która dzięki przejrzystemu interfejsowi, jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Poprawę komfortu i bezpieczeństwa zapewnia ultradźwiękowy asystent parkowania. Ułatwia on manewrowanie samochodem w garażu oraz za pomocą sygnałów świetlnych informuje kierowcę o prawidłowym zaparkowaniu samochodu. Opcje dodatkowe zostały także zaopatrzone w system antyoblodzeniowy, który uruchamia się automatycznie, gdy temperatura spadnie poniżej 3 stopni Celsjusza. Ponadto garaż można wyposażyć w maty grzewcze, które zapobiegają gromadzeniu się śniegu na górnej platformie. Zabezpieczeniem przed wilgocią z kolei jest system wentylacyjny, który uruchamia się samoczynnie, gdy jej poziom jest zbyt wysoki. Dodatkową ochroną samochodu znajdującego się na platformie jest mechanizm podnoszenia, wyposażony w system, który zabezpiecza platformę parkingową przed samoistnym opadaniem.

Innowacyjna konstrukcja

Wysuwane garaże pojawiły się na rynku już kilka lat temu, ale to SUpark wyniósł tę technologię na nowy poziom. Konstrukcja platformy przydomowego garażu podziemnego opiera się na dwóch podporach, podczas gdy podobne rozwiązania bazują na czterech. Układ ten sprawia, że parkowanie w SUparku jest dużo prostsze. Tak zaprojektowany garaż pozwala również na zaoszczędzenie miejsca, a to jest kluczowe w przypadku niewielkich działek czy chęci montażu większej ilości miejsc parkingowych. Kontener garażowy SUparku posiada wymiary 2,54 × 6,2 metra — w związku z tym nie wymaga transportu ponadgabarytowego — a to niweluje dodatkowe koszty dla klienta. Co ważne, pozwolenie na budowę także nie jest wymagane.

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Customizacja umożliwia stworzenie produktu skrojonego na miarę, idealnie odpowiadającego na indywidualne potrzeby klienta. Z powodzeniem stosuje się ją w branży motoryzacyjnej, odzieżowej, a nawet w kawiarniach. Najwyższy czas, aby zastosować ją również w systemach parkowania. Liczne opcje customizacji sprawiają, że przydomowy garaż podziemny SUpark będzie zawsze dopasowany do wymogów i oczekiwań właściciela. To odpowiedź na zmieniający się rynek i rosnące potrzeby klientów, którzy oczekują, że produkt będzie odzwierciedlał ich specyficzne preferencje, gusta i styl życia.

Nie tylko samochody

Przydomowy garaż podziemny został zaprojektowany z myślą o przechowywaniu w nim samochodów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby trzymać w nim także inne pojazdy — rowery, quady, motocykle czy skutery wodne. Jedynym ograniczeniem jest waga, która nie może przekroczyć 2 ton. W przypadku mniejszych pojazdów warto zaopatrzyć się w odpowiedni stojak, który zapewni dodatkowe ich bezpieczeństwo.

Przyszłościowe rozwiązania

Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem przydomowego garażu podziemnego SUpark i rozwojem naszej oferty, aby jak najlepiej odpowiadała potrzebom współczesnego świata. W przyszłości garaż będzie można rozbudować o dodatkowe funkcjonalności, takie jak czujniki skanujące otoczenie garażu, dodatkowo zwiększające bezpieczeństwo m.in. dzieci i zwierząt.

Pracujemy już nad bardziej dostępną cenowo opcją classic, która będzie odpowiednia dla tych, którzy są obecnie na etapie budowy domu. Planujemy również wprowadzić opcję premium plus, przeznaczoną na większe samochody.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym rozwiązaniu? Pobierz foldery oraz karty katalogowe i zobacz, jak w jaki sposób możesz korzystać z naszego garażu. Sprawdź też „Najczęściej zadawane pytania” (FAQ) i znajdź odpowiedzi, na nurtujące Cię tematy.