Letni Campo Resort

Campo Resort

Partnerzy

O inspiracji

Letnia sesja zdjęciowa w Campo Resort to prawdziwa uczta dla zmysłów! Poznaj to magiczne miejsce, w którym czas płynie wolniej, a każdy element – od designu po naturę zapewnia komfort i relaks na najwyższym poziomie.

3 prywatne domy typu nowoczesna STODOŁA tworzą luźną, krajobrazową kompozycję – niczym w alpejskiej wiosce. Wszystkie domy zwrócone są swoimi przeszklonymi ścianami w tę samą stronę i usytuowane tak, aby zapewnić Gościom pełną prywatność, jednocześnie zapewniając niezakłócony niczym widok na las i góry. Każdy z 6-osobowych domków ma powierzchnię 70 metrów kwadratowych. Na parterze znajduje się salon z tarasem, w pełni wyposażony aneks kuchenny z jadalnią i jedna z dwóch łazienek. Okna panoramiczne otwierają dom na naturę i doskonale łączą wnętrze z otaczającą go przyrodą. Na piętrze mieści się druga łazienka oraz dwie sypialnie ze wspólnym balkonem o powierzchni 12 metrów kwadratowych. Domy mają swoje prywatne narciarnie, w których Goście zimą bezpiecznie schowają sprzęt narciarski i wysuszą buty, a latem mogą przechowywać swoje rowery.

Więcej informacji o Campo Resort w zakładce na łamach nowoczesnej STODOŁY. Zachęcamy do śledzenia codzienności obiektu na Instagramie oraz Facebooku.

Autorzy

Projekt Campo Resort: SLAB Architekci
Fotograf: Nina Dąbrowska