Luksusowy domek na wynajem

Boutique Homes
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

To miejsce to zachwycająca, architektoniczna perełka nad morzem, która jest idealnym miejscem do wypoczynku w bajecznej scenerii…

Luksusowy, choć mały domek można wynająć na farmie Annandale. Nieruchomość znajduje się na górzystym wybrzeżu jednej z nowozelandzkich wysp. To idealne miejsce na romantyczny wypad w bliskości z przyrodą. Domek z jedną sypialnią zaprojektował architekt z Auckland, Andrew Patterson. Budynek stanął na skalistym zboczu w zacisznej zatoczce Pigeon Bay – skalistej i niezamieszkanej przez wielu ludzi, ale słynącej z tego, że często pojawiają się tam foki i delfiny.

Budynek ma nowoczesny, kanciasty kształt i na pierwszy rzut zbudowany jest z kamienia i szkła. Jego największą zaletą są chyba zapierające dech w piersiach widoki. Kamień do budowy wydobywano lokalnie, a w budynku nie brakuje też stali. Podłogi są z betonu, a dach pokryto darnią. To wszystko sprawia, że nieruchomość pięknie harmonizuje ze swoim surowym, nierównym otoczeniem. Dom ma również taras zewnętrzny z basenem i kominkiem, gdzie na świeżym powietrzu można cieszyć się filiżanką pysznej herbaty.

Lokalizacja: Pigeon Bay, Nowa Zelandia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Fotograf

Boutique Homes