Lysthus

Rindalshytter
Partnerzy

O inspiracji

Inteligentne myślenie systemowe i zrównoważony rozwój estetyczny cechuje norweski design. Lysthus to cała kolekcja prefabrykowanych kabin zaprojektowanych dla Rindalshytter. Charakterystyczne introwertyczne bryły budynków otwierają się i oferują płynne przejście między wnętrzem a zewnętrzem przez przeszkloną przestrzeń.

Otwarta przestrzeń Lysthus jest doświetlona przez duże powierzchnie okienne. Tutaj możesz poczuć jedność z naturą, a jednocześnie czuć się ciepło i komfortowo. Kabina posiada przesuwane drzwi z bezpośrednim dostępem do korytarzy i tarasów. Bryła o prostym kształcie i czystych liniach łatwo dopasowuje się do terenu. Możesz wybierać pomiędzy tradycyjną listwą łatową a drewnem ryglowym. Lysthus został opracowany we współpracy z projektantem przemysłowym Ole Petterem Wullumem.

Model Lysthus jest dostarczany w wielu różnych rozmiarach, od 68 m2 do 177 m2, domki można również dostosować do własnych życzeń. Sprawdźcie również naszą zakładkę „Zbuduj lub kup” i znajdź gotowy projekt dla siebie!

Architekt