Maayaa Resort

Aslam Sham Architects The Fishy Project
Partnerzy

O inspiracji

Położona na spokojnym zboczu wzgórza Maayaa jawi się jako urzekający ośrodek w stylu balijskim. Zaprasza podróżników do krainy, w której architektura harmonizuje z bliskością natury. Ten tropikalny raj ma niepowtarzalny urok. Dzięki zaangażowaniu w zachowanie dziewiczego krajobrazu i tworzenie sanktuarium spokoju, Maayaa płynnie łączy nowoczesny design z tradycyjnymi elementami, tworząc niezapomniane wrażenia dla swoich gości.

Przyjmując prostą i uspokajającą estetykę, Maayaa otacza gości przyjazną atmosferą. Kultury balijska przenika każdy aspekt kurortu, pozwalając gościom w pełni zanurzyć się w urzekającej aurze Indonezji. Meble z motywem tropikalnym i rustykalne akcenty pochodzące bezpośrednio z Indonezji zdobią wnętrza ośrodka, jeszcze bardziej wzbogacając autentyczne balijskie doświadczenia.

Inteligentnie zaprojektowany układ przestrzenny podkreśla interaktywny przepływ pomiędzy przestrzeniami wspólnymi. Zapewnia to gościom łatwą możliwość interakcji z otoczeniem. Ośrodek wypoczynkowy, strategicznie rozmieszczony wzdłuż naturalnego konturu obiektu, obejmuje pokoje standardowe z balkonami z widokiem na rzekę oraz niezależne domki z małym basenem.

Lokalizacja: Anaikatti, Indie
Tekst: nowoczesna STODOŁA