Metamorfoza STODOŁY z Emily Henderson

Emily Henderson Louise Roe Emily Henderson i Louise Roe
Kategorie: Renowacje
Partnerzy

O inspiracji

W przypadku tego konkretnego projektu, Emily i Louise Roe zdecydowały, że chcą wybrać atmosferę eleganckiego salonu dżentelmena, z efektownymi i nowoczesnymi akcentami. W tej przestrzeni uwzględniły niektóre z ich ulubionych trendów projektowych. Takich jak luksusowe tekstury, aksamit i skóra, głębokie, nastrojowe kolory, ciemny matowy niebieski, oraz wiele elementów w stylu vintage, które nadają przestrzeni charakter.

„Jako mol książkowy jednym z moich ulubionych elementów było budowanie regałów i układanie na nich starych powieści, z okładkami z tkaniny w ciepłych kolorach. Ułożyliśmy na ziemi stare dywany – po zmyciu strumieniem błota i siana z podłogi w oborze! Przeszukaliśmy internet i lokalne sklepy z antykami, aby znaleźć unikalne dzieła sztuki, tak by stworzyć galerię ścienną; znaleźliśmy stare drewniane szachy, które wyglądają rewelacyjnie na aksamitnym szezlongu, a nawet odzyskaliśmy starożytny sejf z piwnicy farmy, do wykorzystania jako stolik boczny (i nie, niestety nie mogliśmy złamać kodu, aby go otworzyć i zobaczyć, co jest w środku!).”

„Uczyniliśmy stylową galerię ścienną centralnym punktem, w którym ramka Samsung Frame wisiała równo ze ścianą jako elegancki element centralny. Ma konfigurowalne ramki, które można łatwo zakładać i zdejmować, dzięki czemu możesz wybierać między beżowym drewnem, orzechem i bielą, aby pasowały do ​​​​swojej kolorystyki (wybraliśmy orzech). Wyszło wspaniale, a my bawiliśmy się świetnie przez cały proces.”

Obejrzyj cały proces poniżej. Wyszło wspaniale, a projektantki jak widać bawiły się świetnie.

Lokalizacja: stan Nowy Jork, USA
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Zobacz więcej ciekawych metamorfoz tutaj.

Fotograf

Emily Henderson i Louise Roe