Mill of Arun

Mill of Arun
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Zamień gwar i jasne światła miasta na rwącą rzekę i rozgwieżdżone niebo nad zaczarowanym Młynem Arun. Nieco ponad godzinę drogi od Londynu, spokojna polana nad rzeką Arun to idealne miejsce na wspaniały wypoczynek w wiejskim hrabstwie West Sussex. Czeka na Ciebie czteropiętrowy młyn, STODOŁA i piękne angielskie ogrody i zacienione miejsca na piknik pod babilońskimi wierzbami.

Otoczony dojrzałymi ogrodami i zbudowany tuż nad samą rzeką, Mill of Arun zaprasza do luksusowej ucieczki w odosobnionej części wiejskiego West Sussex. Poza królestwami pięknych ogrodów, South Downs jest w zasięgu ręki. Rustykalna na pierwszy rzut oka, ceglano-drewniana fasada tego dawnego młyna i magazynu zbożowego pozostaje wierna ich przemysłowo-rolniczym korzeniom. Wewnątrz jednak jest to zupełnie inna historia. STODOŁA, usytuowana na dziedzińcu, jest dwukrotnie wyższa i zalana światłem. W głównym budynku wystrój nawiązuje do scen z ogrodu, w połączeniu z żyrandolami i odrestaurowanymi belkami, aby dopełnić klasyczny motyw wiejski.

Zdominowana przez naturę rzeka wyznacza tempo w ogrodzie. Latem woda opada, a popołudnia można spędzać na kanapach ogrodowych pod altaną. Gdy poziom rzeki się podniesie, załóż nieprzemakalne ubrania i wsiądź do kajaków lub zawiń się w wełniane koce i obserwuj, jak płatki śniegu topnieją w stawie młyńskim z osłoniętego dziedzińca.

Rozmarzyłeś się? Sprawdź nasze rodzime obiekty wypoczynkowe w zakładce „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Billingshurst, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA