Modern Loft Barnhouse od Den Outdoors

DEN
Partnerzy

O inspiracji

Nowoczesna wiejska STODOŁA z poddaszem to nasza wieczorna propozycja wprost spod ołówka Den Outdoors. STODOŁĘ w stylu skandynawskim przeznaczono dla współczesnego poszukiwacza natury. Jednak nie jest to wymóg, każdy może zostać właścicielem Modern Loft Barnhouse a nawet i innych nowoczesnych STODÓŁ.

Modern Loft Barnhouse oferuje piękny minimalizm z naciskiem na funkcjonalność. Wnętrze upiększają liczne przeszklenia wraz z przesuwnymi przeszklonymi drzwiami, które idealnie łączą poczucie jedności z naturą we własnej bezpiecznej przestrzeni. Znajdziesz tu dwie pełne sypialnie oraz podniesione sufity zapewniające fenomenalny efekt przestrzenny. To wszystko na blisko 82m2. Podobny metraż STODOŁOWEJ nowoczesności proponuje Westa Tre, Kownatki, Timber Moon, MyHome.eco czy Homeconcept. A jeśli wolisz przestrzeń mniejszą, a zarazem mobilną – polecamy House To Go.

Chcesz zostać posiadaczem nowoczesnej STODOŁY? Cieszyć się jej funkcjonalnością i pięknem? Mieć naturę na wyciągnięcie ręki? Sprawdź naszą zakładkę „kup STODOŁĘ” i stań się posiadaczem swojej STODOŁY marzeń. A jeśli szukasz fachowej firmy, która postawi Twój dom w mgnieniu oka, zapraszamy do naszej zakładki „Wykonawcy”.

Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt