Morze bez tłumu w Domkach Momenty

Domki MOMENTY

Partnerzy

O inspiracji

Wakacje nad morzem bez tłumów? TAK! To możliwe. Odkryj najpiękniejszą plażę w Polsce, dziką, z piaskiem białym jak mąka podczas pobytu w Domki Momenty. To tu spędzisz wspaniałe, letnie momenty ciesząc się bliskością natury!

Kompleks Domki Momenty to 6 nowoczesnych domów drewnianych, położonych w malutkiej kaszubskiej wsi Słajszewo, nad rzeczką Chełst. Każdy z nich ma powierzchnię 80m2, dwie, niezależne sypialne z pięknym widokiem oraz duży salon z kuchnią. W łazience zastosowano unikatowe rozwiązanie: prysznic z oszkloną szybą. Prywatny taras to idealne miejsce do celebrowania letnich momentów, z widokiem na las i szumem rzeki w tle. Na terenie ośrodka do dyspozycji Gości oddajemy saunę, w której można ogrzać się w chłodne wieczory oraz balię idealną zarówno do gorących kąpieli jak i ochładzania się podczas letnich upałów. Tężnia solankowa, która jest częścią naszego kameralnego SPA w połączeniu z morskim jodem to świetna opcja, aby wzmocnić swój układ oddechowy.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda codzienność w nadbałtyckich Domkach Momenty? Zapraszamy do zakładki oraz na media społecznościowe obiektu – Instagram oraz Facebook.