Wnętrze domu na Warmii

Szlachtapp

Kategorie: Wnętrza Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Dom na Warmii to parterowy budynek na planie prostokąta o powierzchni 75m2. Posiada trzy sypialnie, łazienkę z pomieszczeniem gospodarczym oraz przestrzeń dzienną z antresolą. Salon z kuchnią zostały zlokalizowane w centralnej części budynku, natomiast sypialnie oraz łazienka umieszczono po stronie wschodniej i zachodniej budynku. Strefa dzienna otwiera się na ogród i łączy się ze strefą wypoczynkową zewnętrzną.

Niedawno publikowaliśmy projekt bryły Domu na Warmii od pracowni Szlachtapp. Tym razem raczą nas wnętrzem nowoczesnej STODOŁY.

Ze względu na niewielką powierzchnię domu oraz zamiłowanie inwestorów do stylu boho, wnętrze zostało zaprojektowane w jasnej naturalnej gamie kolorystycznej z użyciem naturalnych materiałów. W całym domu na podłodze pojawiła się podłoga winylowa imitująca beton. Aby wnętrze nie było zbyt surowe skosy oraz ścianki kolankowe obłożono identyczna deską jak na elewacji. Dla przełamania bieli zastosowana farbę przecieraną w kolorze beżowo-piaskowym. Materiały obiciowe utrzymano w jasnej gamie kolorystycznej oraz miękkiej w dotyku strukturze. Pozostałe meble zaprojektowano oraz dobrano w naturalnej okleinie drewnianej. Wnętrze jest przytulne, miękkie i ciepłe, zachęca do relaksu i wypoczynku.

Jesteście głodni pomysłów od pracowni Szlachtapp? Zapraszamy do ich zakładki na łamach nowoczesnej STODOŁY, a także zachęcamy do śledzenia poczynań architektów na mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.