Northshore Cabin

Pearson Design Group
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Prostota jest ROZWIĄZANIEM. Pearson Design Group oferuje szeroką gamę estetyki projektu, który jest odzwierciedleniem wynalazczego i twórczego ducha. Koncentrują się na oryginalności, podchodzą do każdego projektu z wielkim szacunkiem, wspólnie z inwestorem badają możliwości i ograniczenia. Dysponują wielkim doświadczeniem architektonicznym, które ewoluuje przy każdym projekcie. Za każdym razem tworzą oryginalną historię.

Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie w projektowaniu domów nad jeziorem, dyrektor Larry Pearson postawił sobie wyjątkowo wysoką poprzeczkę. Najważniejsze: skromna fasada, który wizualnie przeskakuje linię brzegową, sprawiając wrażenie, że dotyka wody. Aby zapewnić swobodny nastrój Larry wybrał trwałe, naturalne materiały i meble.

Początkowo bawiąc się pełnymi współczesnymi akcentami, Larry szybko zwrócił się ku mieszance nowoczesności i współczesnych koncepcji — ekologicznych, lekkich i wygodnych. Otwarty plan domu, szklane ściany i różnorodne materiały w kolorze drewna wyrzuconego na brzeg przygotowują grunt pod relaksujące meble, bogate w fakturę i wygodę. Każdy element został starannie wybrany pod kątem piękna i użyteczności; niczego nie brakuje, nic nie jest zbędne.

Mniejsza, oddzielna kabina zbudowana na pomostach służy jako pracownia Larry’ego. Rozciągając przestrzeń mieszkalną na zewnątrz, zadaszona weranda kabiny oferuje miejsce na przejście do natury lub zatrzymanie się przy porannej kawie.

Lokalizacja: Montana, USA
Tekst: nowoczesna STODOŁA