nowoczesna Rezydencja w Pierzwinie

SHLTR Architekci

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Z przyjemnością prezentujemy nasze najnowsze osiągnięcie w świecie projektowania! Dumnie ogłaszamy zakończenie prac nad nowoczesną rezydencją, która z pewnością wzbudzi zachwyt i zainteresowanie swoim unikalnym designem.

Trzy bryły, trzy wymiary komfortu

Nasz projekt zakłada stworzenie harmonijnej rezydencji, składającej się z trzech brył. Każda z nich ma swój indywidualny charakter, tworząc niepowtarzalne połączenie elegancji i funkcjonalności.

Symetria, która oczarowuje

Bryła naszej rezydencji to nie tylko funkcjonalność, ale także estetyka. Symetryczne formy przykuwają uwagę i nadają projektowi wyjątkowy, nowoczesny charakter.

Duże tarasy, by cieszyć się każdym dniem

Projektujemy przestrzeń, która łączy wnętrze z otoczeniem przy użyciu obszernych tarasów. To idealne miejsce do relaksu, spotkań z bliskimi i delektowania się pięknymi widokami o każdej porze dnia.

Duże przeszklenia, które wpuszczają światło

W naszej rezydencji stawiamy na otwartość i dostęp do naturalnego światła. Duże przeszklenia pozwalają na swobodny przepływ światła, tworząc przyjazną i przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Więcej ciekawych projektów zobaczycie w zakładce SHLTR Architekci na naszej stronie. Zachęcamy do śledzenia ich codzienności w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie.