nowoczesne STODOŁY w zimowym MikroKlimacie

MikroKlimat

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

MikroKlimat to 5 nowoczesnych i funkcjonalnie urządzonych domów drewnianych, położonych nad morzem w otulinie lasu, dostępnych o każdej porze roku. Znajdziecie tu przytulne i komfortowe wnętrza oraz przyjazną atmosferę. Spędzicie cudowne i rodzinne chwile, a przy tym odpoczniecie od zgiełku, pooddychacie świeżym powietrzem z ogromną ilością jodu i nacieszycie oczy przepięknym krajobrazem pustych plaż i morza, jak również jedynej w Europie największej sztucznej plaży „Dubaj”.

Wieczory spędzicie w mikroSPA. Czekają tu na Ciebie nie tylko gorące kąpiele w balii z aromaterapią, ale także seanse w saunie! Na terenie obiektu skorzystacie również z paleniska, kina pod chmurką oraz placu zabaw dla dzieci.  Od maja, witaj poranki w ogrodzie na zajęciach jogi, a latem, spędzaj wieczory w kinie pod chmurką. Bądź tu i teraz! Zakochaj się w Bałtyku i poczuj ten magiczny, nadmorski MikroKlimat.

Zapraszamy Was  do zakładki obiektu, gdzie znajdziecie wszelkie dane teleadresowe oraz zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych MikroKlimatu – Instagrama oraz Facebooka.