Stwórz nowoczesną przestrzeń do życia z Grenton Smart Home

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Odkryj ten prestiżowy skandynawski dom o nowoczesnej konstrukcji, który może wygodnie pomieścić do 6 osób. nowoczesna STODOŁA znajduje się we wspaniałym regionie Lanaudière w pobliżu Montrealu, idealnym na ucieczkę do natury z najbliższymi.

Na zewnątrz znajduje się jacuzzi na świeżym powietrzu, a nawet luksusowa przeszklona sauna. Dzięki wielu otwartym przestrzeniom, ten dom to prawdziwa symbioza natury, komfortu i nowoczesności w lesie.

W takim projekcie elementem niezbędnym jest system inteligentnego domu GRENTON, który składa się z wielu modułów, z których każdy steruje odpowiednim obwodem czy odczytuje informacje z czujników. Każdy z komponentów może działać samodzielnie, co sprawia, że ewentualny problem z jednym z nich nie blokuje pracy całego systemu.

Dzięki Systemowi Smart Home Grenton można sterować niemal każdym urządzeniem w domu, a także odczytywać informacje z niezliczonej liczby czujników. Lista możliwych funkcjonalności zależy jedynie od wyobraźni i może być w pełni dopasowana do potrzeb domowników. Łatwość konfiguracji systemu sprawia, że można go w każdej chwili dopasować do zmieniających się z czasem potrzeb.

To daje komfort, bezpieczeństwo i przewagę nowoczesnego budownictwa. W tradycyjnej instalacji elektrycznej zmiana funkcji zwykłego wyłącznika wymaga kucia ścian i ingerencji w obwody, tymczasem w systemie GRENTON to tylko kwestia kilku kliknięć.

Szukając pięknych domów na wynajem, zajrzyj tutaj

Lokalizacja: Lac Supérieur, Quebec, Kanada
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Do wynajęcia

Spahaus-126