Odpoczynek wśród ciszy natury

Domki Sekwoja

Partnerzy

O inspiracji

Domki Sekwoja to całoroczny obiekt nad morzem otulony lasem. Tutaj czas płynie zupełnie inaczej, spokojniej…

Spragnionych ciszy, śpiewu ptaków, zapachu lasu, nieprzepełnionych plaż, odpoczynku w stylu slow-life serdecznie zapraszamy do naszego wymarzonego miejsca w Dziwnowie – miasta z tradycją. Naszą leśną oazę stworzyliśmy w lipcu 2021. Tylko kilka kroków dzieli nas od pięknej plaży, jeziora oraz Zalewu Kamieńskiego – tak, dobrze czytacie, dookoła nas wszędzie woda, a ścieżki nad wodę prowadzą przez las.

Do dyspozycji gości oddajemy 5 dużych całorocznych domków max 6-osobowych. Każdy z nich zapewni intymność oraz komfort wypoczynku. Na parterze w każdej chatce jest aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz salon, a do góry otwarta antresola z dwoma łóżkami. Czy kiedykolwiek zasypialiście i budziliście się w rytm bujających się sosen? Wystarczy spojrzeć przez okno i kontemplować przyrodę.

Oprócz otaczającej nas natury, śpiewu ptaków, stukania dzięcioła, hasających wiewiórek oraz przechadzających się co jakiś czas dzików pod płotem, nie zaznacie u nas nudy. Dla najmłodszych stworzyliśmy leśną wyspę zabaw z piaskiem plażowym, w którym możecie znaleźć muszelki. Znajdziecie u nas także huśtawki, zjeżdżalnię, domek dla dzieci oraz dużą trampolinę. Atutem naszego miejsca jest duża przestrzeń – ponad 3 000 m2 lasu, gdzie rozstawione są drewniane ławy, fotele, a między drzewami rozwieszone hamaki. Do Waszej dyspozycji są również rowery dla małych i dużych oraz wózki umożliwiające transport wszystkiego co potrzebne na plażę – wszystko w cenie noclegu. W sezonie codziennie rano na tarasie znajdziecie świeże bułeczki oraz coś pysznego do kawki – z naszej zaprzyjaźnionej piekarni.

Wkładamy całe nasze serca, aby nasi goście wyjeżdżali od nas wypoczęci z niesamowitymi wspomnieniami. Robimy wszystko, żeby każdy z Was poczuł się jak najlepiej w naszym wymarzonym miejscu. Mamy mnóstwo pomysłów i dużo terenu do wykorzystania, ale nasza Sekwoja nigdy nie będzie miejscem przepełnionym! Ma być kameralnie, a królować u nas zawsze będzie LAS!

Więcej o Domkach Sekwoja dowiecie się z zakładki na naszej stronie oraz śledząc codzienność obiektu w ich mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie.