Złap oddech w Odpoczywaj w Naturze

Odpoczywaj w naturze

Partnerzy

O inspiracji

Odpoczywaj w Naturze – to dom w którym złapiesz oddech…

Ostatnie kilka lat to swoistego rodzaju rollercoaster w życiu każdego z nas. Był to czas zamknięcia nas w 4 ścianach na długie tygodnie. Czas, który bardzo często spędzaliśmy w samotności. Czas, w którym nie mogliśmy oddać się tak kochanym przez nas podróżom. Był to moment, gdzie jak nigdy wcześniej bardzo tęskniliśmy za Naturą. Za spacerami leśnymi ścieżkami, jazdą na rowerze czy po prostu za odpoczynkiem z ulubioną książką, mając przed sobą przepiękne widoki.

Nam też tego wszystkiego bardzo brakowało, stąd powstał pomysł na Odpoczywaj w Naturze. Oczywiście od pomysłu do realizacji minęło trochę czasu 😉 Bardzo długo szukaliśmy miejsca, które nas po prostu zachwyci. W którym zakochamy się od pierwszego wejrzenia… Nie banalnego, nie zwykłego. Miejsca szczególnego i niepowtarzalnego.

Jednogłośnie uznaliśmy ze góra Groń z najpiękniejszymi zachodami słońca to jest właśnie to miejsce! Że Beskid Wyspowy – tak mało jeszcze znany i popularny, również zachwyci Was tak samo jak nas. Brak wszechobecnych reklam, ciągłego jarmarku i tłumów turystów – będących standardem w głównych miejscowościach wypoczynkowych. To jest powód dla którego zakochaliśmy się w Beskidzie Wyspowym.

Natura, cisza, spokój i najpiękniejsze naszym zdaniem zachody słońca jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Ty też możesz je zobaczyć, poczuć, przeżyć… 

 

O d p o c z y w a j   w   n a t u r z e  to 6 klimatycznych nowoczesnych STODÓŁ w okolicach wsi Laskowa obok Limanowej. 50 km od Krakowa, 40 km od Gródka nad Dunajcem, 60 km od Czorsztyna. Wszędzie blisko a zarazem Odpoczywaj w naturze położone jest z dala od cywilizacji, tuż przy ścianie lasu na wysokości 600 m n.p.m. Każda STODOŁA z gwarancją prywatności i spektakularnych widoków na przepiękny o każdej porze roku Beskid Wyspowy.

Zbudowane z naturalnego drewna świerkowego, pachnące żywicą, górskim powietrzem i w 100% ekologiczne. Wszystkie domy są z dbałością zaprojektowane i wykończone z użyciem najlepszych materiałów i sprzętów.

Znajdziesz tu wszystko to, co potrzebne do dobrego odpoczynku. Na 46 m2 rozlokowaliśmy salon z otwartą kuchnią, sypialnię i łazienkę na parterze oraz otwartą przestrzeń na piętrze z trzyosobową sypialnią.

Dom wygodnie pomieści 5 osób, a na obszernym i wygodnym tarasie można podejmować już od rana gości z bezpośredniego sąsiedztwa – żaby, ptaki i sarny.

Prywatna sauna lub balia do wyboru w każdym z domów. Obie atrakcje opalane drewnem, obie ze spektakularnym widokiem na najpiękniejsze zachody Beskidu Wyspowego. A po seansie, odpoczynek na leżaku ze szklaną zimnego napoju chłodzącego ; )

 

Zapraszamy do śledzenia Odpoczywaj w Naturze na ich kanałach społecznościowych – Facebook oraz Instagram – a także do zapoznania się z ofertą w ich zakładce.