Bezpieczne i efektowne – systemy ogrodzeniowe XCEL

XCEL

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Jak powszechnie wiadomo dom jest wizytówką jego mieszkańców, jednak to ogrodzenie jest prawdziwą wizytówką całej posesji. To właśnie ono służy do oddzielenia prywatnej przestrzeni od tej ogólnodostępnej, dlatego warto zadbać, by było wyjątkowe i funkcjonalne. Niezwykle istotnym przy aranżacji posesji jest stworzenie spójnej kompozycji między bryłą domu, ogrodem otaczającym całość oraz ogrodzeniem, którego rola wykracza szeroko poza aspekty wyłącznie estetyczne.

Po pierwsze jakość

Wysoka jakość i funkcjonalność rozwiązań to priorytet marki XCEL. Standard naszych usług spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Firma XCEL oferuje kompleksowe usługi od doradztwa, przez projektowanie, produkowanie, montaż oraz serwis naszych produktów. Od lat zajmujemy wysokie miejsce wśród producentów ogrodzeń, a nasze realizacje cieszą się świetną opinią odbiorców.

Systemy ogrodzeń XCEL wyróżniają się swoim nowoczesnym charakterem połączonym z funkcjonalnymi rozwiązaniami zapewniającymi bezpieczeństwo, komfort i prywatność. Doskonale wiemy, że ogrodzenie to inwestycja na lata. Nasza oferta zawiera produkty najwyższej jakości, niezawodne i niemal bezobsługowe, które dodatkowo wyposażone są w zintegrowane, zautomatyzowane funkcje.

Robimy to od lat

Wieloletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że ogrodzenia aluminiowe idealnie sprawdzają się w każdych warunkach. Ponadto wykonywane przez naszą firmę systemy nie wymagają praktycznie żadnych działań pielęgnacyjno-konserwujących po zamontowaniu. Mogą nabierać dowolnych kształtów, czy kolorów względem upodobań klienta. Panele aluminiowe mogą również imitować drewno. W przeciwieństwie do naturalnego surowca nie wymagają jednak impregnacji, ani specjalnej uwagi przy zmianie pór roku. Elementy z aluminium są także dużo lżejsze niż na przykład stalowe co ułatwia ich obsługę.

Zarówno elementy aluminiowe, jak i te ze spieku kwarcowego, który często dopełnia nasze realizacje, nie są wymagające w dalszej eksploatacji. Po zamontowaniu należy wyłącznie dbać o ich czystość poprzez zwykłe mycie. Nie ma potrzeby dodatkowej konserwacji, zabiegów pielęgnacyjnych czy odnawiania powierzchni po sezonie letnim, tudzież zimowym. Oba materiały są także bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, czy użytkowe. Nie emitują również żadnych substancji, które mogłyby być toksyczne dla środowiska. Nadają się do użytku w każdych warunkach, są odporne na promienie UV dzięki czemu nie bledną z czasem, a także na mróz w związku z niesamowicie niską absorpcją wody przez spiek. Właśnie dlatego systemy aluminiowe uzupełnione płytami ze spieków kwarcowych są doskonałym wyborem do wykorzystywania w projektach nowoczesnych ogrodzeń, jako elementy uzupełniające do bram, furtek czy budynków. Ze względu na szeroką różnorodność barw oraz faktur mogą ozdobić każdą posesję.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Poza funkcjami wizualnymi ogrodzenie powinno przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo i komfort. Stopień prywatności zależy bezpośrednio od potrzeb i upodobań domowników. System, który stawia na wysoki stopień kameralności to niekoniecznie mur odcinający posesję od świata poza nią, może to być granica, która pozwala mieszkańcom czuć się swobodnie w swoim własnym ogrodzie. Ciekawym urozmaiceniem takiego ogrodzenia są takie elementy jak wolnostojące pionowe słupy XCEL Arete Vertico lub murki XCEL Rockina Cubero wykończone płytami ze spieków kwarcowych, które nie tylko zjawiskowo się prezentują i mogą współgrać z aranżacją elewacji, ale również zapewniają prywatną przestrzeń nie separując posesji całkowicie. Dla osób lubiących eksponować swój ogród polecamy systemy ażurowe z szerszym rozkładem przęseł.

Firma XCEL zapewnia kompleksową obsługę od pomiarów, przez projekt po realizację i serwis. Korzystając z doradztwa naszych specjalistów mogą być Państwo pewni, że razem stworzymy nowoczesne ogrodzenie, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania. Realizacja zostanie wykonana na najwyższym poziomie począwszy od materiałów kończąc na montażu.

Nie masz pomysłu na ogrodzenie swojej posesji? Śledź Facebook i Instagram marki XCEL i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami!

Partner

XCEL