Owce na wypasie

Trzy Owce

Partnerzy

O inspiracji

Jeszcze trochę i będzie po redyku, a nasze Owce nie schodzą z hali… Całe lato nasze owieczki były wypełnione wspaniałymi ludźmi, którzy naprawdę – nie wiem jak to się dzieje – wpasowują się w ich klimat, synchronizują z nimi i potrafią razem wypocząć, nabrać sił na powrót do codzienności. Jednak takie są Trzy Owce – gościnne, rozumiejące, współodczuwające.

Nawet krótkie rozmowy z gośćmi naszych Owieczek uczą nas szacunku do ludzi, których przyjmujmy, a oni odwzajemniają się docenieniem naszej pracy i włożonego serca w każdą część Trzech Owiec.

Każda Owca ma inne wnętrze, ale podobnie się w nich wypoczywa. Podczas zmieniających się pór roku Owce otaczają się inną aurą, wpisują się w mieniący się kolorami krajobraz. Każda tworzy swoiste piękno natury. Dlatego czekamy na Was w każdej porze dnia i roku – aby Każdy z Was mógł nawiązać własną więź z Trzema Owcami, a może z którąś z nich przywiążecie się na stałe?

Śnieżynka, Wełenka i Czarnuszka już nie mogą się doczekać kolejnych „Wypasowiczów”.

Bądź na bieżąco z naszymi wypoczynkowymi podopiecznymi – zapraszamy do naszej zakładki oraz na nasze media społecznościowe – Instagram oraz Facebook.

Lokalizacja: Białka Tatrzańska, Polska

Partner

Trzy Owce

Gospodarz:

Trzy Owce