POLE w DOLE – otwarte dla każdego

POLE W DOLE

Partnerzy

O inspiracji

Dla Was do wynajęcia 2 całoroczne domy w klimacie skandynawskim w malowniczej wsi DÓŁ pod Iławą. Takie jest POLE w DOLE – otwarte dla każdego.

POLE W DOLE to 2 domy całoroczne w klimacie skandynawskim, to pola wokół i piękna przestrzeń, jezioro i lasy… Asher i Amber to nazwy naszych domów, ale też imiona naszych kotów, które kochamy.

Każdego sezonu staramy się zmieniać dla Was, aby każdy kolejny przyjazd w nasze skromne progi zaskoczył Was inną atrakcją i zmierzył z innym doświadczeniem. Od tego sezonu dodatkową atrakcją dla Gości jest możliwość korzystania z kameralnej plaży na wyłączność oraz pomostu, z którego można podziwiać piękne zachody słońca lub łowić rybki. Do dyspozycji jest także deska SUP! Fenomenalna zabawa na wodzie, nie tylko dostarczy rozrywki, ale i podszkoli zręczność. Jest to nasza alternatywna forma pływania.

Z kolei atrakcją okolicy jest Jezioro Iławskie z naszą kameralną plażą z której można oglądać piękne zachody słońca, w odległości 700 m znajduje się las, a wokół naszych domów pola zbóż.

Już teraz serdecznie zachęcamy do rezerwacji wymarzonego urlopu na naszej stronie – www.polewdole.pl 

Więcej o nas dowiecie się z naszej zakładki na nowoczesnej STODOLE oraz mediów społecznościowych Pole w Dole – Instagrama oraz Facebooka.

GOSPODARZ:

POLE w DOLE