Pole w STODOLE w wiosennej odsłonie

Pole w STODOLE

Partnerzy

O inspiracji

Pole w STODOLE to sześć drewnianych nowoczesnych stodół położonych w Ciekocinie – spokojnej kaszubskiej wiosce położonej nieopodal najpiękniejszych dzikich plaż polskiego wybrzeża. To miejsce idealne na wypad we dwoje, z przyjaciółmi albo z rodziną – każdy z domków posiada 3 dwuosobowe sypialnie, dużą otwartą przestrzeń na dole i prywatny tras.

Rezerwujcie wiosenne terminy a załapiecie się na kwitnące krokusy w ogrodzie, wyśpicie się jak nigdy! Zdradzimy Wam ciekawe ścieżki rowerowe, złapiecie trochę wiosennego słońca na pustej plaży, zrelaksujecie się w gorącym jacuzzi i saunie, a także spędzicie wieczór przy kominku, tak jak lubicie najbardziej – z kieliszkiem wina lub z gorącą czekoladą, przy ulubionym serialu lub książce.

Do końca kwietnia możecie skorzystać z promocji na dłuższe pobyty – po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową.

Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze mają Wam do zaoferowania właściciele, zapraszamy do odwiedzenia zakladki obiektu na naszej stronie, a także zachęcamy do śledzenia codzienności Pole w STODOLE na Facebooku oraz Instagramie.