Pompy ciepła w nowoczesnej STODOLE

WT ARCHITECTURE HEBHOMES
Partnerzy

O inspiracji

NETSU S.A. to producent pomp ciepła, czyli nowoczesnych, ekologicznych urządzeń grzewczych, typu MONOBLOK i SPLIT. To urządzenia niezawodne i trwałe, a dodatkowo praktycznie bezobsługowe, wystarczy wpisać na termostacie wymaganą temperaturę, a urządzenie robi resztę. Konfigurując je odpowiednio do warunków pogodowych, jesteśmy w stanie sporo zaoszczędzić. Pompa ciepła jest urządzeniem, które nie produkuje energii, unikamy więc jakiegokolwiek procesu spalania, co jest oczywiście ogromnym plusem, ponieważ nie wytwarzamy żadnego kurzu, popiołu, spalin i innych efektów ubocznych. Urządzenie w pełni wykorzystuje energię zgromadzoną w środowisku naturalnym z wody, gruntu czy powietrza.
Dzięki zastosowaniu odpowiednich procesów pompa potrafi przetworzyć zebraną, pierwotną energię, którą dostarczy do naszej instalacji grzewczej.

„Netsu” po japońsku oznacza ciepło, które kojarzy się z bezpieczeństwem i komfortem, a gdzie czujemy się w właśnie ten sposób, jeśli nie w domu? Wyobraź sobie chwilę, kiedy wracasz do miejsca, w którym czujesz się  bezpiecznie i swobodnie, gdzie możesz robić wszystko na co masz ochotę. Tutaj możecie rozprostować nogi po ciężkim maratonie, oczyścić głowę z niesnasek, zacząć układać w albumach swoje sukcesy.… Dom to azyl.

Gwarancja NETSU to 7 lat!
Niezawodność, spokój i bezpieczeństwo. Aby pompa ciepła mogła działać długo i wydajnie konieczne są regularne przeglądy. Autoryzowany serwis NETSU to profesjonalna obsługa i błyskawiczne wsparcie techniczne. Zakup pompy ciepła NETSU szybko się zwróci. Jest to urządzenie ergonomiczne i ekonomiczne. Współczynnik wydajności pomp ciepła (w zależności od warunków działania i modelu) wynosi nawet 5.2, gdzie 1 to 100% stosunku przetransportowanej energii otrzymanej przez pompę. Dzięki instalacji pompy uzyskuje się ciepło w cenie konkurencyjnej względem ogrzewania węglowego lub gazowego.
Pompy ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną to gwarancja multifunkcyjności, bezpieczeństwa, komfortu przy jednoczesnym generowaniu oszczędności za eksploatację (koszty bilansują się prawie do zera!).

Dofinansowanie
Decydując się na pompy ciepła NETSU lub pompy + fotowoltaikę można wnioskować
o dofinansowanie z programu „Czyste powietrze”.
„Czyste powietrze” to dotacja rządowa w maksymalnej kwocie 37 000 złotych dla
właścicieli lub współwłaścicieli budynków mieszkalnych, którzy planują wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne pompy ciepła spełniające najwyższe normy
w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną.
Program ten zaplanowany jest aż do 2029 roku.
Dodatkowo u nas możesz liczyć na wsparcie i doradztwo w składaniu i procesowaniu wniosku. Dzięki temu jesteś w stanie uzyskać szybki zwrot zakupu.

Fotograf

producent pomp ciepła

NETSU