Tajemniczy projekt STODÓŁ

Energooszczędne STODOŁY Dor-Tex

Kategorie: Domy 35-70 m2 Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Zespół Energooszczędnych STODÓŁ postanowił wyjść naprzeciw komunikatów, które docierały do nich od osób zainteresowanych współpracą. W związku z tym przez ostatni czas nieprzerwanie skupieni byli nad nowym, ciekawym projektem! W efekcie stworzyli coś zupełnie nowego, innego niż dotychczas.

Jako odpowiedź na potrzeby oraz dodatkowe pomysły twórców w projekcie przewidziany został dom w istocie designerski o ciekawej formie architektonicznej. Zdecydowanie nieprzeciętna forma, wpasowująca się w ponadczasowe trendy architektoniczne, będzie pasowała do każdego otoczenia. Na plus zdecydowanie przemawia fakt, iż nie wymaga on uzyskania pozwolenia na budowę. Według najnowszych przepisów będzie jedynie trzeba zgłosić budowę takiego domu. Co więcej? Najnowszy projekt pasuje na każdą działkę (także wąską lub małą!) Niewielkie gabaryty bryły bezproblemowo pozwalają na zachowanie minimalnych odległości od granicy działki.

Ekologiczny, ciepły i energooszczędny

Cały dom wykonany jest w konstrukcji drewnianej z użyciem ekologicznych izolacji na bazie włókna drzewnego. Dzięki temu dom ma zapewnioną ochronę przed utratą ciepła w zimie, a latem jest zabezpieczony przed upałami. Wykończony i zbudowany z najwyższej jakości materiałów. W domu zapewnione są sprawdzone, certyfikowane materiały konstrukcyjne, izolacyjne oraz wykończeniowe. Bryłę od Energooszczędnych STODÓŁ można postawić na podstawie gotowego projektu typowego. Istnieje możliwość zakupu samego projektu lub wybudowanie go razem z zespołem Energooszczędnych STODÓŁ.

Możliwość wykończenia na dowolnym etapie – również pod klucz oraz premium

Poziom wykończenia dobierany jest indywidualnie wg potrzeb klientów. Wszystko odbywa się elastycznie. Firma zapewnia maksimum funkcjonalności. Każdy cm2 domu ma przewidzianą swoją funkcję. Jest to dom dający mieszkańcom możliwość kreowania przestrzeni w zależności od potrzeb. Zaproponowany system ścian przesuwnych na parterze oraz system obrotowych paneli pionowych na antresoli, umożliwia podzielenie przestrzeni na mniejsze części. A co najlepsze – utrzymanie porządku dzięki wielu rozplanowanym zabudowom stolarki będzie bardzo proste.

Często zdarza się, że piękne minimalistyczne wnętrza wyglądają dobrze jedynie na zdjęciach w magazynach wnętrzarskich. Tutaj zaproponowano możliwość chowania rzeczy w zaprojektowanych zabudowach stolarskich, tak aby przestrzeń była uporządkowana. Przede wszystkim dom zapewni bezpośredni kontakt z naturą dzięki dużej ilości przeszkleń. Wszystko po to, aby móc cieszyć się pięknem otaczającej natury tuż po przebudzeniu, jak i w trakcie dnia, bez konieczności wychodzenia z domu, niezależnie od warunków pogodowych

Jeśli chcielibyście porozmawiać i dowiedzieć się więcej zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego lub telefonicznego bezpośrednio z zespołem Energooszczędnych STODÓŁ Dor-Tex. Śledźcie również ich na mediach społecznościowych – Instagramie, Facebooku oraz Pintereście.