Prosty i szybki sposób na wannę

RIHO
Kategorie: Wnętrza Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Masz dość przedłużających się remontów? Mamy gotowe rozwiązanie – wybierz wannę typu Plug&Play! Tę wannę wstawiasz i … już!

Kolekcja Plug&Play to wanny wyposażone w zintegrowane, akrylowe panele frontowe, z którymi tworzą jedną całość, bez widocznego połączenia. Takie rozwiązanie pozwala na dużo szybszą instalację w porównaniu z tradycyjną zabudową z płytek i daje gwarancję estetycznej spójności.

Plug&Play to dużo szybszy montaż w porównaniu ze standardową wanną do zabudowy, którą musimy dodatkowo uzupełnić o ścianki z płytkami łazienkowymi. W przypadku wyboru Plug&Play otrzymujesz zmontowany produkt – gotową do użycia wannę z panelem i nóżkami. Jedyne, co trzeba zrobić, to zamontować i podłączyć syfon oraz zasylikonować brzegi wanny.

Gładkie panele frontowe to mniej spoin, fug i uszczelnień, a to zapewni lepszą higienę użytkowania oraz łatwiejsze utrzymanie czystości na co dzień. Stabilną konstrukcję zapewnia wzmocnienie od środka solidną płytą wraz z elementami stalowymi. Taka zabudowa to dodatkowa izolacja cieplna i akustyczna wanny.

Kolekcja została zaprojektowana w oparciu o najpopularniejsze modele akrylowych wanien do zabudowy RIHO, z których wytypowano łącznie 14 wzorów: 6 wanien prostokątnych, 5 wanien asymetrycznych oraz 3 wanny narożne. Warto bliżej przyjrzeć się dwóm wyróżniającym się seriom Still oraz Rethink.

Still Square to wanna prostokątna, nowoczesna i funkcjonalna. Dostępna jest w dwóch wymiarach 170×75 i 180×80 cm. To, na co warto zwrócić uwagę, i co zarazem jest typowym elementem wyposażenia całej kolekcji Still, to wąska szczelina przelewu oraz kwadratowa pokrywka odpływu. Model Still Shower to rzadko spotykana prostokątna wanna z wydzieloną sekcją prysznicową. Natomiast Still Smart to nowoczesny wymiar designu wersji asymetrycznej. Do każdej z nich możemy dołączyć interesujące dodatki. Są nimi: bambusowa półka nawannowa, magnetyczne zagłówki czy napełnianie przez przelew RIHO Fall.

Seria Rethink składa się z dwóch modeli wanien. Rethink Cubic jest prostokątną akrylową wanną o oszczędnej geometrycznej formie i nowoczesnej stylistyce. Cubic dostępny jest w dużej rozpiętości rozmiarów – od 160 cm po 200 cm. Rethink Space to ciekawy projekt wanny asymetrycznej z niewielką półką zlokalizowaną nad przelewem. Ta dodatkowa przestrzeń pomieści najważniejsze kosmetyki kąpielowe, by były zawsze pod ręką. Obie wyposażono w wąską szczeliną przelewu w miejsce standardowego pokrętła, którą można uzupełnić o napełnianie przez przelew – RIHO Fall.

Więcej na RIHO.PL -> www.riho.com/pl/products/wanny/plug-play/

Architekt