Przebudowa STODOŁY w Sun Valley

Kategorie: Renowacje
Partnerzy

O inspiracji

Biuro projektowe Miller-Roodell Architects jest odpowiedzialne za stworzenie tej wspaniałej adaptacji STODOŁY dla gości, usytuowanej na dwóch akrach rzeki East Fork w Sun Valley w stanie Idaho. Świerk i osika, ogrody przydomowe i rodzime polne kwiaty otaczają STODOŁĘ, która oferuje hipnotyzujące widoki na ośnieżone góry Pioneer. Z dużym stawem kąpielowym zamieszkałym przez lilie wodne, sitowie i trawy, kaczki, gęsi, pstrągi tęczowe i inne dzikie zwierzęta, posiadłość jest spokojna, prywatna i niesamowicie piękna.

Ten dom o powierzchni ponad 200 m2 zyskuje swój charakter ze starego drewna i zardzewiałych konstrukcji z Vermont z przełomu wieków. Właściciel trafił do architektów po śledzeniu ich pracy w różnych publikacjach. Chociaż był to mały projekt, chciał, aby ta rezydencja miała osobowość i urok.

Włożono wielką staranność, czas i koszty, aby wyposażyć STODOŁĘ zabytkowymi i postarzanymi materiałami z odzysku. Co pozwoliło ukazać wspaniałą patynę i kolory, które tylko czas może wytworzyć. Rdzeń budynku jest wykonany z nowej, zaawansowanej technologicznie konstrukcji szkieletowej i stali konstrukcyjnej.

Dach pokryto gontem z drewna cedrowego. Architektura, wrażliwy design, wysoko wykwalifikowani rzemieślnicy i utalentowani stolarze stworzyli ten klejnot, który jest prosty, romantyczny i oszałamiający.

Ta przebudowana STODOŁA dla gości oferuje urocze miejsce, w którym można cieszyć się cudami natury, oferując mnóstwo zajęć na świeżym powietrzu. Podnoszące się sufity dodają jasnego i przestronnego charakteru tej rustykalnej przestrzeni, a duże okna otaczają urzekające widoki, które sprawią, że poczujesz się zachwycony. Uwielbiamy sypialnię na poddaszu i poczucie spokoju, które ma do zaoferowania ten dom gościnny.

Zachwyciła Cię ta STODOŁA na wynajem? Zobacz i zarezerwuj nocleg w podobnych domkach na Do wynajęcia.