Rodzinna rezydencja w sercu Oklahomy

Kelsey Leigh Design Co. McGregor Homes
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Ta jasna i przestronna rodzinna rezydencja została wzniesiona przez firmę McGregor Homes we współpracy z Kelsey Leigh Design Co. z siedzibą w Edmond, w stanie Oklahoma. Ta nowoczesna STODOŁA zlokalizowana jest na narożnej działce. Bryłę wyróżniają niestandardowe elementy konstrukcyjne.

Rodzinna rezydencja z cedrową elewacją

Zespół projektowy ożywił STODOŁĘ podczas lokalnego wydarzenia 2021 Spring Parade of Homes, czyli wiosennej parady domów w 2021 roku. Motywem przewodnim palety kolorów były neutralne kolory. Nikogo nie zaskoczy fakt, że rodzinna rezydencja w Oklahomie otrzymała kilka nagród. Warstwowe w fakturze, przesiąknięte organiczną zawartością, to mieszkanie daje poczucie spokoju, spokoju i ciepła. Zewnętrzna fasada prezentuje siding cedrowy w połączeniu z cegłą, witając gości w domu.

Oszałamiająca rodzinna rezydencja w Oklahomie oferuje relaksującą przestrzeń życiową z piękną neutralną paletą i drewnianymi akcentami nadającymi charakter. Wnętrze oferuje otwarty plan przestrzeni o powierzchni ponad 225 metrów kwadratowych. Na planie nowoczesnej STODOŁY swoje miejsce znalazła wyrafinowana kuchnia z jej strzelistymi sufitami, wspaniałymi oprawami oświetleniowymi, szafkami z jasnego drewna i belkami sufitowymi. Godna uwagi jest również wyspa kuchenna, która stanowi połączenie codziennych zajętości – spożywania posiłków oraz spełniania towarzyskich powinności. Przemyślane drewniane detale dopełniają i ocieplają wnętrze pełne bieli.

Ranczo

Otwarta koncepcja prezentuje oszałamiający projekt kuchni jako serce domu. Każdy szczegół i oprawa są starannie dobierane ręcznie. Właściciele mają możliwość wykorzystania frontowej sypialni jako biura lub sypialni, ponieważ w przedpokoju znajduje się „kieszonkowe” biuro. Przestrzeń mieści cztery sypialnie oraz 2,5 łazienki. Rodzinna rezydencja w Oklahomie stanowi interpretację rustykalnego rancza, jednak w ujęciu dość współczesnym.

Lokalizacja: Oklahoma, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA