Rustykalna STODOŁA w Stowe

CHRIS DANIELE
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Rustykalna STODOŁA to pomysł E.V. Hamilton, która de facto zamieszkuje malutkie mieszkanko odseparowane od przestrzeni do wynajęcia. Jeśli za dziecięcych lat nie spałeś wśród siana na tak zwanym “zastroniu” STODOŁY, nadrób to koniecznie w Stowe.

Na terenie 42-hektarowej posiadłości znajdują się również 2 inne budynki przeznaczone na wynajem, jednak powierzchnia ziemi jest tak ogromna, że goście nie muszą martwić się niechcianym spotkaniem ze sobą. Rustykalna STODOŁA, o której mowa pochodzi z 1840 roku. Zlokalizowana u podnóża góry Elmore, w pobliżu Stowe. Przeznaczono ją dla gości jedynie podczas letniego sezonu, z racji jej podatności na żywioły natury. 

Rustykalna STODOŁA przeznaczona jest dla większych grup, które nie boją się odgłosów natury oraz są otwarte na doświadczenia. Stodoła to duża otwarta przestrzeń z małym aneksem kuchennym, 3 łóżkami, częścią wypoczynkową i dużym ogrodem. Łazienka w stodole to toaleta kompostująca. Jednak za jej czarem przemawiają zdjęcia – sami zobaczcie. 

A po wiele STODOŁOWYCH obiektów wypoczynkowych zapraszamy tutaj

Lokalizacja: Stowe, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA