Siedlisko Górnolotnie – quiet luxury

Górnolotnie

Partnerzy

O inspiracji

Siedlisko Górnolotnie to miejsce, która zapewnia wypoczynek blisko natury, w duchu quiet luxury.

Tak jak koi otaczająca siedlisko przyroda, tak koją też wnętrza Górnolotnie, urządzone w naturalnych, stonowanych barwach, stanowiąc tło dla zmieniającego się krajobrazu, który można obserwować przez liczne, wielkie przeszklenia domu. To przestrzeń, w której goście na równi doceniają komfort i jakość wnętrz oraz otoczenie, a w szczególności widok na niczym niezakłóconą panoramę Karkonoszy.

Dom, jak i położenie samego siedliska sprawiają, że ma się ochotę w nich zaszyć i nie opuszczać przez cały czas pobytu. Gospodarze miejsca zachęcają jednak do zwiedzenia okolicy i eksploracji licznych atrakcji, których tutaj nie brakuje. Niemal przy siedlisku przebiega Główny Szlak Sudecki, drugi najdłuższy szlak długodystansowy w polskich górach, który prowadzi na szczyty Karkonoszy. Samo siedlisko położone jest w Dolinie Pałaców i Ogrodów, którą niejednokrotnie porównuje się do francuskiej Doliny Loary – znajdziemy tu zamki, renesansowe dwory i barokowe pałace, położone w pięknych przyrodniczo terenach. Otaczający Siedlisko las zachęca do spacerów, w tym do odwiedzenia położonego nieopodal Pałacu Staniszów czy Zamku księcia Henryka. Bliskość Karpacza gwarantuje natomiast szybki dostęp do stoków narciarskich.

Niezależnie jednak od wyboru formy wypoczynku – jeśli poszukujecie Państwo harmonii i wyciszenia Górnolotnie z nawiązką spełni te oczekiwania. Więcej o Górnolotnie w naszej zakładce „Do wynajęcia” oraz w mediach społecznościowych Górnolotnie – Instagramie oraz Facebooku.

Lokalizacja: Mysłakowice koło Karpacza, Polska

Autorzy projektu:

Architekt: EKOTEKTURA
Fotografowie: Grażyna Saniuk/Aleksandra Musiał, Anna Woźniak