Sielankowo24 – błogość od Dopremo

Dopremo Sielankowo24
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Graniczna Wieś w samym sercu Kaszub zachwyca nie tylko pięknem okolicy. Na jednym ze wzniesień góruje zielona ostoja, prywatny azyl, domek Sielankowo. I jeśli chcecie doświadczyć ciszy i spokoju wsi, gdzie błogość przenika leniwy uśmiech to musicie wybrać się właśnie tam.

Industrialna STODÓŁKA położona 30 kilometrów od Gdańska pochodzi spod szyldu Dopremo. Inny projekt firmy pochodzącej właśnie z Granicznej Wsi możecie zobaczyć na łamach nowoczesnej STODOŁY – Domek 13m². Jednak dziś nie o nim… Za Dopremo, a zarazem Sielankowo stoją fenomenalni ludzie, pasjonaci, którzy pragną zredefiniować pojęcie komfortu i harmonii z naturą. Projektują i tworzą elitarne domki, które łączą w sobie wyjątkowy design, ekologię i luksus. „Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań mieszkalnych, które pozwalają ludziom odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Tworzymy domki, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale także inspirują do życia w zgodzie z przyrodą. Nasze domki to owoc ciągłego dążenia do doskonałości. Pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które nie tylko spełniają potrzeby dzisiejszego dnia, ale także uwzględniają wyzwania jutra. Nasze projekty są wyjątkowe pod względem designu, funkcjonalności i jakości”.

nowoczesna STODOŁA miała okazję gościć w progach domku Sielankowo24. Nie tylko urzekła nas przestrzeń, która została idealnie wykorzystana, ale i przytulność tego domku na wynajem. Gość bez dwóch zdań poczuje się tam jak w domu. A Właściciele? Są jak przyjaciele, którzy wpadną na lampkę wina przy zachodzie słońca podziwianym z tarasu Sielankowa. STODÓŁKA choć posiada 35 metrów kwadratowych, stanowi idealną przestrzeń dla dwóch par i ukochanego zwierzaka. A otoczenie? W niedalekiej odległości od domku znajduje się spore jezioro, stadnina koni, pole golfowe i leśniczówka. Coś dobrego dla aktywnych i tych, którzy ładują baterie nieco spokojniej.

Oprócz w pełni wyposażonego domku, Sielankowo kusi balią z jacuzzi oraz… własnymi uprawami! Znajdziecie tam świeże zioła czy nowalijki sezonowe, które są w pełni do Waszej dyspozycji. Możecie posmakować jabłek prosto z drzewa lub oddać się błogiej drzemce w hamaku pod szumnymi konarami. A jeśli porwie Was rolniczy duch, możecie pomóc w pieleniu grządek.

To naprawdę miejsce, gdzie nuda nigdy nie zagląda. Przekonajcie się sami. Zajrzyjcie na ich media społecznościowe – Facebook oraz Instagram.

Lokalizacja: Graniczna Wieś, Polska
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt