Wypoczynek poza siecią na wyspie Valdes

Kategorie: Domy modułowe
Partnerzy

O inspiracji

Na powierzchni zaledwie 20 kilometrów kwadratowych na wyspie Valdes stoi skromna chatka. Jedna trzecia wyspy jest zarezerwowana jako rezerwat dla rdzennych ludów, a znaczną część reszty stanowi park i publiczny kemping. Pomiędzy nimi znajduje się jedna niesamowicie marzycielska kabina, położona wśród drzew nad linią brzegową.Valdes Island Shack firmy Hinterland Design z Vancouver to idealne połączenie współczesnych i klasycznych projektów. Kształt jest niekonwencjonalny, zaprojektowany tak, aby wytrzymać intensywne warunki pogodowe panujące w regionie prawie przez cały rok.

Wszystko, czego właściciele potrzebują na weekendowy wyjazd lub dłuższy pobyt, zintegrowano z projektem. Od w pełni funkcjonalnej kuchni po poddasze do spania i pojemne miejsce do przechowywania. Piec opalany drewnem ogrzewa mały domek, a o resztę zadbają rozbudowane systemy filtracji energii słonecznej i wody deszczowej.

Zbudowany w ciągu pięciu tygodni, w którym projektanci i rzemieślnicy koczowali na miejscu. Zdalne odosobnienie jest niczym innym, jak inspiracją. Zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę taras z wanną!

Więcej miejsc na wynajem i to w Polsce, znajdziesz na Do wynajęcia.