Skrytka – najmłodsza siostra Brzozówki

Brzozówka - Mały dom

Partnerzy

O inspiracji

Latem nic nie wskazuje na to, że to Wielkopolska, a nie Toskania. Zimą śnieg nie pozostawia złudzeń. Wystarczy jednak zakopać się pod mięsistą pościelą, rozpalić w kominku, zaserwować sobie upał sauny, a kolejną przeczytaną książkę uczcić mimozą i tym sposobem przenieść się nad Morze Śródziemne. Wnętrza w kolorze ziemi wypełnione drewnem, rafią, wikliną i ceramiką, do tego gorąca woda w balii, niczym niezmącony widok na łąki i nasza wieś staje się egzotyczna. Przecież egzotyka to nie tylko ananasy, palmy, kokosy i dżungla. To coś, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni, to inny klimat. A w Brzozówce klimat jest wyjątkowy. Czas ma znaczenie zupełnie drugorzędne, dni odlicza się poziomem wyspania i odprężenia, a niskie zainteresowanie światem zewnętrznym objawia się wyładowaną baterią w telefonie. Tu głównymi atrakcjami są natura, woda, wysokie trawy i brak obowiązków.

Zapraszamy do domu, którego wystrój przenosi Was nad śródziemnomorze i tylko widok za wielkimi oknami przypomina, że te łąki, lasy i złote łany to Wielkopolska wieś. Tu w neutralnych barwach i naturalnych materiałach zrobicie sobie we dwoje najdłuższą sjestę życia. Esteci, którzy najlepiej odpoczywają otoczeni harmonią, będą zadowoleni. 

Skrytka to urocza dziupla dla pary, choć wcale nie taka mała, bo do Waszej dyspozycji będzie 60  m². Odprężycie się w sypialni z wanną, kominkiem i fenomenalnym widokiem, upichcicie coś pysznego w kuchni otwartej na salon, wieczorami zrelaksujecie się w łazience z prysznicem oraz sauną lub na tarasie z wygodnymi meblami i balią.

Głównymi atrakcjami w naszej półdziczy Puszczy Noteckiej są natura, woda, wysokie trawy i niskie zainteresowanie światem zewnętrznym. Zdarza się tak, że ma się wszystko w tyle, bo czas płynie, a my jakby w miejscu. Tu można mieć ochotę na drzemki, pochłanianie kolejnych porcji książek, kąpiele w wannie z bąbelkami w kieliszku i okazjonalne opalanie. 

Brzozówka zaprasza na to wszystko, na co brakuje czasu w tym zabieganym świecie, na rozmowy o rzeczach mało znaczących, śmiech do łez, wspólne gotowanie, spacery donikąd. Można też zażywać wiejskich relaksów SPA. Przy domku jest sauna, w której można wygrzewać kości, jest też balia z gorącą wodą – na zimę i z chłodną – na lato.

Spragnieni wypoczynku? Zerknijcie do zakładki Brzozówki na naszej stronie i odwiedźcie ich profil na Facebooku oraz Instagramie. Planujcie urlop i w drogę. Dajemy słowo, że będziecie zachwyceni!