Nowoczesna STODOŁA do nieba. Słowo o Sky Cabin

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Region, w którym położone jest miasteczko Skykomish, obfituje w niezwykłe wypoczynkowe idylle. Tym razem chcemy Was zainspirować nowoczesną STODOŁĄ, której strzelisty dach chce wprost sięgnąć ku niebu. Poznajcie Sky Cabin.„Niezależnie od tego, czy przyjechałeś na niespotykaną przygodę, czy nieprzerwany spokój, tutaj w SkyCabin, doświadczenie, którego szukasz, jest zawsze w zasięgu ręki”. nowoczesną STODOŁĘ porywa samo credo Sky Cabin. Modernistyczny komfort i rustykalny urok – fuzja doświadczeń ukrytego wśród zieleni budynku.

nowoczesna Stodoła swoim charakterem wpisuje się w design z połowy stulecia – między innymi dramatycznymi wręcz kątami, sam dach od pierwszego spojrzenia fascynuje. Okna umiejscowione od podłogi do sufitu wprowadzają naturę i naturalne światło do wnętrza Sky Cabin. Ze świetlnego punktu widzenia, obiekt jest idealny dla influencerów wszelkiej maści.

Wnętrze nowoczesnej Stodoły ugości do czterech osób, które oddać się mogą w objęcia Morfeusza w łóżkach typu queen-size. Kuchnia zamieni Cię w prawdziwego masterchefa, a w części wypoczynkowej ciepłem otuli kominek gazowy. Z kolei na tarasie, letnie wieczory wśród dźwięków chrząszczy przeniosą Cię wprost w centrum idealnego slow life.

Jeśli marzysz o chwili oddechu w nowoczesnej STODOLE, zajrzyj tutaj!

Lokalizacja: Skykomish, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA