Słowo od 2 STODOŁY chillout

2 STODOŁY chillout

Partnerzy

O inspiracji

Jest kilka rzeczy, które powinniście o nas wiedzieć. Prowadzimy butikowy pensjonat z domowym klimatem, w którym od rana pachnie świeżo zmieloną kawą i jajecznicą z bekonem. Oferujemy Wam nocleg w jednym z ośmiu pokoi ze śniadaniem. Stworzyliśmy przytulną przestrzeń dla dużych i małych uciekinierów z wielkiego miasta, w której możecie zadbać o swoje ciało i duszę. Tu naładujecie akumulatory i przewietrzycie głowę. Pod nosem, bo zaledwie 800 metrów dzieli nas od plaży. O niej nie dowiedziały się jeszcze tłumy! Wspominaliśmy o kilometrach ścieżek rowerowych prowadzących do pięknych miejsc?

Od momentu stworzenia tego miejsca minęły 3 lata, ale my nie osiedliśmy na laurach tylko prężnie skupiamy myśli, w jaki sposób możemy udoskonalić Wasz pobyt w 2 STODOŁY chillout. W lutym bieżącego roku zamieszkały z nami alpaki Leo i Rio— nasze puchate maskotki, z którymi spacery plażą stają się jeszcze bardziej magiczne. U nas możesz odpoczywać i tworzyć piękne wspomnienia z całą rodziną. Od maja dysponujemy strefą CHILLOUT, w której zrelaksują Was bąble jacuzzi, a temperaturę ciała podkręci fińska sauna.

Częste zapytania tych gości, którzy są zdolni kulinarnie o aneksy kuchenne zadecydowały, że wybudujemy dla Was niezależne od głównego obiektu mini PÓŁSTODOŁY, które stoją plecy w plecy z 2 STODOŁAMI. To w nich, Leo i Rio są na wyciągnięcie ręki a melodia „od dziś chcę dzielić z Tobą sny, zasypiać i budzić się przy Tobie…” staje się nie snem a jawą. Na sezon letni szykujemy kolejną niespotykaną niespodziankę, tym razem związana będzie z trendem praktycznego kultu nowoczesności! Stay tuned!

Zapraszamy do zakładki 2 STODOŁY chillout, a dla głodnych STODOŁOWYCH wrażeń zapraszamy do śledzenia Leo i Rio na mediach społecznościowych – Facebooku oraz Instagramie.