Solarne markizy VELUX SSS alternatywą dla rolet zewnętrznych

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Solarne markizy VELUX SSS do okien dachowych VELUX jako alternatywa dla rolet zewnętrznych? Oczywiście, że tak! Głównym zadaniem markiz do okien dachowych jest ochrona domu przed nagrzewaniem.

Czy wiesz, że markizy zewnętrzne zatrzymują nawet do 76% ciepła na zewnątrz?

Zaletą markiz solarnych VELUX SSS jest brak ograniczenia widoku na zewnątrz, trwała konstrukcja oraz łatwa instalacja. Warto również zaznaczyć, że markizy solarne VELUX SSS, są korzystniejsze cenowo od tradycyjnych rolet zewnętrznych, nie tracąc przy tym komfortu zaciemnienia wnętrza.

Klasyczne markizy VELUX MHL operowane manualnie dają tylko delikatną przysłonę wnętrza, natomiast markizy solarne VELUX SSS zaciemniają pomieszczenie na poziomie porównywalnym do rolet zewnętrznych.

Zasilanie słoneczne markiz dachowych VELUX SSS nie wymaga prowadzenia kabli zasilających w ścianach, oszczędza tym samym ich kucie oraz ewentualny remont poinstalacyjny. Oznacza to, że montaż markiz solarnych jest możliwy w dowolnym momencie, również w pomieszczeniach już wykończonych i zamieszkałych.

Montaż markiz odbywa się od wewnątrz pomieszczenia, nie ma potrzeby wychodzenia na dach.

Postaw na nowoczesny design markiz VELUX i ciesz się poddaszem bez upałów.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami VELUX od firmy FOLNET oraz do śledzenia codzienności firmy FOLNET na mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.

Solarne markizy VELUX SSS od

FOLNET