St. Helena

Lindsay Gerber Nicole Franzen
Kategorie: Wnętrza
Partnerzy

O inspiracji

Projektantka Lindsay Gerber, była zajęta renowacją 115-letniego domu wiejskiego, który kupiła na początku pandemii, kiedy odezwał się potencjalny klient. Właścicielka domu z niecierpliwością śledziła przemianę Gerber na Instagramie. Ona, jej mąż i ich dwaj synowie również wyjeżdżali z miasta na wieś. Jednak w przeciwieństwie do wiejskiego domu Gerbera nie była to renowacja historyczna.

Gerber zastanawiała się więc nad propozycją i podobieństwami między domem jej własnej rodziny a nową perspektywą. „Uświadomiłam sobie, że istnieją linie przelotowe” – opowiada, pomiędzy jej „słodkim, starym, białym, trzypiętrowym domem wiejskim z wieżą” a nowym budynkiem potencjalnego klienta. który sprawi, że będzie mniej banalny i, miejmy nadzieję, trwalszy. Przyjęłam więc tę pracę.”

Wyraźnie przyjemne w dotyku tekstury, takie jak zamsz, skóra i wełna w przyjemnych, neutralnych odcieniach, zapewniają rodzinom wytchnienie na każdym kroku. Wyraziste przestrzenie, takie jak nastrojowa toaleta otoczona muralem inspirowanym krajobrazem autorstwa Caroline Lizarraga, odnajdują harmonię.

Lokalizacja: Kalifornia, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA