St. John

DOMstay
Kategorie: Domy ceglane Wnętrza
Partnerzy

O inspiracji

Starą stację pogotowia ratunkowego fachowo przekształcono w oszałamiający dom. Zgodnie z historycznym otoczeniem sięgającym czasów średniowiecza, projekt łączy wczesne niuanse angielskie z odniesieniami medycznymi z przeszłości budynku, tworząc niepowtarzalny styl.

Położony w obrębie murów starego miasta Rye St. John jest idealnym miejscem na zorganizowanie wakacji z rodziną lub przyjaciółmi. Dom oferuje dużo przestrzeni z eleganckim salonem na otwartym planie, kuchnią i jadalnią zorganizowanymi wokół dwustronnego kominka. Ogromny stół jadalny jest idealny do dużych rodzinnych posiłków. Za drzwiami STODOŁY na parterze znajduje się dwuosobowa sypialnia i łazienka, oba dostępne dla osób mających problemy z poruszaniem się.

Na górze umieszczono drugi pokój dwuosobowy i przestronną łazienkę z dużą wanną, idealną do relaksujących kąpieli przy świecach. Tuż za nimi znajduje się gabinet z widokiem na brukowane wzgórze Conduit Hill oraz pokój typu twin. Z pewnością atrakcją jest stara angielska drewniana ławka szkolna i odsłonięte ceglane ściany, które nadają przestrzeni fantazyjny urok. Główna sypialnia, znajdująca się na końcu posiadłości, wyposażona jest w łazienkę z prysznicem i łóżko typu super king-size.

Lokalizacja: Rye, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt