Zadaszona drzewem STODOŁA wypoczynkowa

Modern Treehouse
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Schowana pod wijącym się baldachimem drzew STODOŁA wypoczynkowa zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w północno-wschodnim Los Angeles. Ten tarasowy bungalow zanurzono w liściach drzew na urokliwym zboczu wzgórza.

STODOŁA wypoczynkowa w kalifornijskim klimacie

Kalifornijska STODOŁA wypoczynkowa podzielona jest na dwa segmenty. Bardziej nowoczesną część ustawiono na gruncie pod drzewami, z niej można przejść do struktury wbudowanej w gałęzie. Wielopiętrowy bungalow zaciera granice między życiem wewnątrz i na zewnątrz. Z owiniętymi tarasami na górze i na dole oraz szerokimi, przesuwanymi szklanymi drzwiami i oknami, które sprawiają, że struktura wydaje się wpleciona w obfity zielony baldachim.

STODOŁA wypoczynkowa to wielopoziomowy dom wakacyjny w Los Angeles, zbudowany na zboczu zielonej góry Waszyngton. Na zewnątrz elewację tworzy heban, z owiniętymi drewnianymi tarasami i chodnikami na różnych poziomach. Bryły domu znajdują się obok wijących się gałęzi drzew, a liściaste krajobrazy wyłaniają się z każdego okna.

Na wyższym poziomie domu otwarta kuchnia, salon i jadalnia łączą się w pokoju z oknami ze wszystkich stron. Znajdziesz tutaj współczesny kominek z dostępem z trzech stron i mały kącik do czytani. Widoki do wnętrza wprowadza obszerne okno ulokowane wzdłuż eleganckiego marmurowego blatu kuchennego. Prowadzi ono aż do górnej jadalni na świeżym powietrzu i tarasu dziennego tuż pod liśćmi. Paletę kolorów wewnątrz utrzymano w tonacji kości słoniowej oraz bogatego hebanu. Wspólną przestrzeń wypełnia światło, a na estetykę miejsca wpływają jasne tkaniny, rośliny oraz elementy z rattanu i drewna.

Wielopoziomowość

W dół schodów, na niższym segmencie znajduje się druga część wypoczynkowa i biuro domowe. Dwie jasne sypialnie i łazienki z prysznicami emanują prawdziwą atmosferą domku na drzewie, bowiem ich okna odsłaniają zielone widoki. Na dolnym poziomie domu znajduje się przedpokój z dużymi przesuwanymi drzwiami prowadzącymi na dolny taras. Poniżej drewnianego tarasu, w cieniu strzelistej konstrukcji domu, znajduje się ognisko i miejsca do siedzenia obok cedrowej wanny. Stąd urocza ścieżka wysadzana pniami drzew prowadzi do oddzielnego dodatku, z drzwiami garażowymi, które otwierają się na ulicę.

Przepraszamy, jeśli nasza kalifornijska inspiracja Cię rozmarzyła, jednak spieszymy z rozwiązaniem! Zapraszamy do zakładki „Do wynajęcia”, gdzie czeka wiele obiektów wypoczynkowych z całej Polski.

Lokalizacja: Los Angeles, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Modern Treehouse

STODOŁY WYPOCZYNKOWE:

„Do wynajęcia”