Stylove STODOŁY – odpoczynek w zgodzie z naturą

Partnerzy

O inspiracji

Stylove STODOŁY to trzy nowoczesne STODOŁY położone w Ciekocinie, 6 km od plaży w Stilo. Zostały wkomponowane pomiędzy wieloletnie brzozy porastające działkę oraz oddane do użytku w połowie 2023 r. Przy ich budowie właściciele starali się zachować jak najwięcej drzew i leśnego klimatu działki. Okolica jest zaciszna i spokojna, idealna na całoroczny wypoczynek. Jest to miejsce szczególnie polecane osobom, które chcą pozwolić sobie na chwilę wytchnienia, z dala od zgiełku miasta, blisko natury.

Każda STODOŁA ma powierzchnię ok 102 m2 oraz dwie kondygnacje: na parterze jest łazienka z sauną, pokój dzienny oraz kuchnia z jadalnią, a na piętrze trzy sypialnie. Z jadalni wychodzi się na drewniany, prywatny taras z meblami wypoczynkowymi i grillem. Stodoły są przestronne i komfortowe. Każda została urządzona w innym stylu. Do dyspozycji naszych gości mamy Stodołę Pastelową, Stodołę Boho oraz Stodołę Glamour. W ogrodzie czeka na dzieci plac zabaw (huśtawki, ścianka spinaczkowa, piaskownica z zabawkami), a na dorosłych czekają hamaki i leżanki. W centralnej części ogrodu znajduje się dodatkowy drewniany taras z meblami wypoczynkowymi.

Zabierzcie ze sobą swojego pupila i przybywajcie! Czekamy na Was cały rok!

Więcej informacji o tym klimatycznym miejscu znajdziecie w zakładce na naszej stronie. Stylove STODOŁY można również obserwować w mediach społecznościowych na ich FB oraz IG, a rezerwacji dokonacie bezpośrednio przez formularz na stronie www.stylove-stodoly.pl

Fot. Arek Burcon