The Cyclops Cabin

MADDY PORTER
Kategorie: Domy 35-70 m2
Partnerzy

O inspiracji

Ucieczka do lasu jeszcze nie brzmiała tak mitycznie. The Cyclops Cabin to idealne miejsce na relaks, odpoczynek i zwolnienie tempa. Jest również idealny dla poszukiwaczy przygód.

The Cyclops Cabin swoją nazwę zyskał dzięki gigantycznemu okrągłemu oknu. Cyklop znajduje się w zamkniętej społeczności na obrzeżach Index w stanie Waszyngton. Właściciele zbudowali domek latem 2021 roku jako projekt z pasją, podekscytowani stworzeniem przestrzeni dla ludzi, którzy mogliby przyjść i cieszyć się niesamowitą częścią stanu Waszyngton. Pomyśl o kabinie jako o częściowo pozbawionej sieci. Ma kilka unikalnych systemów, które mogą być dla Ciebie nowe, ale większość nowoczesnych udogodnień, do których jesteś przyzwyczajony.

Za dnia szukaj przygód lub rozkoszuj się przyrodą w samotności. Skorzystaj z możliwości wędrówek w Cascades, legendarnej wspinaczki na Index Town Wall, wiosłowania i pływania w rzece Skykomish oraz jazdy na nartach i snowboardzie na Stevens Pass. Pod koniec dnia rozpal ogień w palenisku na zewnątrz lub przytul się w środku, grając, czytając książkę lub podziwiając widok na otaczający las z sześciometrowego okrągłego okna.

Podstawowym źródłem ciepła jest elektryczny grzejnik ścienny. Atmosfery dodaje mały kominek elektryczny. Na antresoli, do której prowadzi drabina, znajduje się łóżko typu queen-size. W kuchni zaparz ulubioną poranną kawę w przelewowym ekspresie. Przefiltrowana woda pitna jest pompowana z dużego zbiornika na zewnątrz. Na stole w jadalni czeka mapa topograficzna.

Marzysz o urlopie? Zajrzyj tutaj!

Lokalizacja: Gold Bar, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA