The Granary – sielankowy spichlerz na angielskiej wsi

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Zanurzony pośród hektarów ziemi uprawnej The Granary, czyli spichlerz na horyzoncie posiada jedynie wschody i zachody słońca. Idylliczna kryjówka zachęca do relaksu i słodkiego nic nierobienia.Spichlerz The Granary, zbudowano w 2021 roku głównie z materiałów pochodzących położonego nieopodal gospodarstwa rolnego. Szyty na miarę, pięknie łączący to, co przemysłowe i rustykalne z komfortowym i luksusowym tworząc unikalne małżeństwo starego z nowym.

Wnętrze chaty The Granary skrywa stylowy, pięknie urządzony salon na otwartym planie, z wygodnymi fotelami i kominkiem, oraz rustykalną, wiejską kuchnię i bar śniadaniowy z daleko sięgającymi widokami przez okna i drzwi w stylu crittal. Domek wygodnie ugości 2 osoby, oferując im błogi spokój i świeże powietrze.

Spora odległość od najbliższych zabudowań, nie oznacza nudy. W ciepłe, letnie wieczory rozrywkę zapewni opalane drewnem jacuzzi i mnóstwo książek zgromadzonych na antresoli. Miedziana wanna wolnostojąca stanowi alternatywę dla fanów klasycznych kąpieli.

Podobne atrakcje, czekają na Ciebie w naszych STODOŁACH Do wynajęcia.

Lokalizacja: Anglia, Wielka Brytania
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Gospodarz

The Granary