Filmowy wypoczynek The Hidden Retreat

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

The Hidden Retreat kiedyś pełniło rolę chaty rybackiej. Było to około lat 20. XX wieku. Położony na wzgórzu, otoczony naturą, w bezpośrednim sąsiedztwie mariny. Czego chcieć więcej od miejsca przeznaczonego na wypoczynek?Zakochaj się w jego spokoju, naturalnym świetle, relaksujących białych wnętrzach, widokach na port, w śpiewie ptaków. Wypoczynkowa idylla. The Hidden Retreat położone jest w odległości spaceru od Port Jefferson Village, od uroczej ulicy Main Street czy chociażby od plaży. To miejsce, w którym można wylogować się ze świata i stworzyć wspomnienia z najbliższymi. Chcesz nacieszyć się świeżym powietrzem z dala od miejskiego życia, naładować baterie, popijać kieliszek wina i obserwować zachody słońca nad mariną? To miejsce dla Ciebie. 

W domku na Long Island pomieści się do sześciu osób. Część dzienna oprócz salonu oferuje przestronny taras, w pełni nasłoneczniony, ze światłami strunowymi, kominkiem opalanym drewnem na zewnątrz oraz widokiem na miasteczko i przystań. Ilość naturalnego światła wpadającego przez duże okna na piętrze i okna od podłogi do sufitu w sypialni głównej napełniają pozytywną energią! Tu można obserwować kolory wschodu słońca z górnego piętra skierowanego na wschód aż po kolory jego zachodu. 

Część bardziej intymna zapewnia przestrzeń dla dwóch sypialni z łóżkiem typu queen-size oraz jednej z piętrowymi łóżkami. Dwie łazienki spełnią oczekiwania zarówno wielbicieli prysznica, jak i wanny. Ach, The Hidden Retreat zapewnia dostęp do szybkiego internetu oraz… ogromnych rozmiarów projektor, aby rozkoszować się wieczorami filmowymi. Właściciele pomyśleli również o maszynce do popcornu. Fantastycznie, prawda? 

Jeśli kusi Was ucieczka o charakterze wypoczynkowym – zajrzyjcie do naszej zakładki “Do wynajęcia”

Lokalizacja: Port Jefferson, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA