The Hop Store

Unique Homestays
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Rozpoczynając działalność jako STODOŁA zbożowa, The Hop Store w Herefordshire otoczony jest 60 hektarami doskonale zagospodarowanych plantacji chmielu. Ten pięknie spokojny domek z własnym wyżywieniem w pobliżu Ledbury, położony jest u podnóża wzgórz Malvern Hills. Otwarcie drzwi STODOŁY na falujące łąki i soczyste sady jabłoniowe oczaruje wszystkich, którzy marzyli o tym, by doświadczyć kawałka życia na farmie.

Poznaj farmę i poznaj mieszkańców; Herby i Teddy, osły, w mgnieniu oka staną się Twoimi wiernymi przyjaciółmi. Podczas gdy wystawne tkaniny, stylowe ozdoby i pięknie przetworzone meble zapewniają, że samopoczucie jest tutaj na pierwszym miejscu. Wieczorem usiądź na dziedzińcu przed domem, popijając chłodną szklankę musującego cydru z farmy, gdy słońce zachodzi za lasem.

„Wywrócony” do góry nogami układ posiadłości oznacza, że siedzenie obok trzaskającego kominka na pierwszym piętrze i widok na Malverns będzie wyjątkowym, trwałym wspomnieniem tego spokojnego wiejskiego raju. Obie sypialnie na parterze mogą pomieścić cztery osoby i wyposażone są w wyjątkowo miękką pościel. Główna sypialnia z łóżkiem typu king-size ma widok na dziedziniec.

Stylowy pokój ogrodowy na początku funkcjonował jako miejsce przechowywania buraków pastewnych, ale obecnie jest błogim miejscem odpoczynku. Pokój gier oferuje zabawę dla wszystkich grup wiekowych, a labrador Poppy jest gotowy i czeka, aby zabrać Cię na spacery po farmie, niezależnie od pogody. Wiosną rozpoczyna się rozród jagniąt i kwitną dzwonki. Wrzesień to okres wzmożonej aktywności, kiedy zbiory chmielu rozpoczynają się na dobre, a zbieracze chmielu zbierają się, aby zebrać sezonowe plony do wypalenia. Rodziny będą zachwycone huśtawkami i traktorem do jeżdżenia oraz będą delektować się jesiennymi zbiorami, podczas których najsoczystsze owoce są zrywane z sadu i przekształcane w wielokrotnie nagradzany domowy sok jabłkowy.

Lokalizacja: Ledbury, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA