The Lodge – rustykalna chata ze współczesnym wnętrzem

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Położona w sercu wiejskiego krajobrazu zachodniego Sussex nieruchomość to idealny dom wakacyjny dla par i rodzin z dziećmi.Dzięki fascynującym cechom architektonicznym, ta wyjątkowa nieruchomość oferuje wyjątkowe wrażenia. Na parterze znajduje się bajeczny salon na otwartym planie. Z oknami od podłogi do sufitu dookoła, oferuje doskonałą przestrzeń do jedzenia i spotkań towarzyskich, podziwiając wspaniałe widoki na okolicę.

Wystrój jest współczesny, ale naturalny, z drewnianymi ścianami i sufitami, miękkimi skórzanymi siedzeniami i stolikiem kawowym ze szklanym blatem, bardzo dobrze wpisującym się w wiejskie otoczenie. Jasna i przestronna kuchnia zawiera wszystko, czego można potrzebować do przygotowania pysznych posiłków. Piękne drewniane schody prowadzą do naprawdę okazałej głównej sypialni, z dekadenckim kremowym wystrojem, skórzaną sofą i przestronną kabiną prysznicową oraz dodatkową łazienką.

Dwie kolejne sypialnie na tym piętrze również są pięknie zaprojektowane i obie mają łazienki. Strome schody prowadzą z jednej z sypialni. Na zewnątrz domku mieści się piękny taras z meblami ogrodowymi i miejscem na ognisko.

Elewację domu pokryto deskami z naturalnego drewna, które z czasem zszarzeją. Na dachu zastosowano pokrycie z blachy na rąbek. Rustykalna elewacja i tradycyjna forma budynku kontrastują z dużymi przeszkleniami, które nadają budynkowi nowoczesności

Lokalizacja: Sussex, Wielka Brytania
Tekst: nowoczesna STODOŁA